Головна / Дизайн кімнат / Штори в інтер’єрі: вибираємо тканини

Штори в інтер’єрі: вибираємо тканини

Штори в інтер'єрі: вибираємо тканини

Інтер’єр приміщення – це втілення ідей і фантазій в оформленні. Велика кількість деталей, аксесуарів створює комфортну атмосферу. Важливий елемент обстановки будь-якої кімнати-штори. Вони повинні гармонізувати з оформленням приміщення, кольором стін, меблевих конструкцій, іншими прикрасами. Ознайомтеся з порадами щодо вибору текстилю в залежності від оформлення кімнати, її призначення, розмірів, дизайну.

Основні правила вибору тканин для штор

Якщо кімната наповнена кількома відтінками і фарбами, краще вибрати комплект штор того кольору, кількість якого переважає в інтер’єрі. Яскраві, насичені тони привертають увагу до вікна, роблячи його центральним об’єктом в приміщенні. Для спокійної атмосфери краще вибирати кавові, пастельні, молочні та кремові відтінки.

При виборі фактури тканин беріть до уваги тип меблевих конструкцій, декоративних подушок, покривал, ковдр. Гармонійні за стилем виконання деталі виграшно виглядають в інтер’єрі, роблячи його лаконічним і цілісним.

Великий вибір тканин для штор та інших виробів, будь-то скатертина чи одяг, пропонує магазин компанії «Гранд Текстиль» https://grandtextile.com.ua/tkani-optom. На сайті можна вивчити все розмаїття і підібрати комплект для кімнат різного розміру, призначення і стилю оформлення. За відгуками покупців, всі товари-першокласної якості і відповідають високим вимогам.

Штори в інтер'єрі: вибираємо тканини

Ошатний ансамбль для вікна необхідно вибирати з урахуванням розмірів приміщення. Для маленьких кімнат не варто купувати важкі полотна з великими візерунками. Краще повісити легкі штори, прикрашені дрібним орнаментом. Для кожної кімнати є ряд відмінних варіантів, які будуть гармонійно виглядати в інтер’єрі і створювати затишну обстановку.

Пошук штор для кожної кімнати

У спальні не обійтися без ошатного ансамблю. Штори роблять куточок інтимним, закриваючи не тільки від сонячних променів рано вранці, але і від сторонніх очей. Класичний варіант для зони відпочинку і сну – товсте полотно з декількох шарів. Якщо необхідно “оживити” приміщення, можна повістити штори контрастних відтінків. Але в будь-якому випадку кольори повинні бути спокійними і ненав’язливими.

Читайте:   Карнизи для штор. Як правильно вибрати

Штори в інтер'єрі: вибираємо текстиль

Центром всієї квартири є вітальня. Для створення затишку в цій кімнаті також вішаються різні види штор. За допомогою текстилю для вікон приміщення візуально збільшується, наповнюється світлом. Просторі вітальні можна прикрасити полотнами з великими малюнками. Візерунки можуть поєднуватися з орнаментами на стінах, декоративних подушках, меблевих конструкціях.

Невеликі приміщення не варто навантажувати важкими і темними шторами. Пастельні і кремові відтінки, легкість тканин – основні рекомендації, які потрібно враховувати при виборі.

Що стосується інших кімнат, ознайомтеся з низкою порад з оформлення вікна:

  • вибираючи штори для суворого і стриманого в оформленні кабінету, важливо витримати стиль кімнати. Однотонні полотна без фурнітури в тон меблів-краще рішення;
  • світла, барвиста дитяча кімната сповнена яскравих фарб, і з допомогою текстилю її можна зробити трохи стриманіше і спокійніше. Або навпаки, при оформленні в спокійних, стриманих тонах штори стануть акцентом. Головне-не переборщити з фарбами, дитині повинно бути комфортно в приміщенні не тільки грати, але і відпочивати;
  • для маленької кухні підійдуть короткі полотна, а для просторого приміщення можна вибрати варіанти в підлогу. Враховуйте стилістичне і колірне оформлення кімнати.

Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*