Головна / Сад та Город / Які багаторічні квіти можна посадити восени насінням – фото та назва

Які багаторічні квіти можна посадити восени насінням – фото та назва

Які багаторічні квіти можна посадити восениГосподар, який думає, як краще прикрасити свою територію декоративною рослинністю, планує і реалізує відповідні заходи заздалегідь. З доцільністю саме підзимової посадки більшості квітів сперечатися ніхто не стане – вона дає їм багато переваг і в плані адаптації на новому місці, і за термінами початку формування бутонів. Та й дачникові впоратися з цією роботою в кінці сезону значно легше, так як невідкладних справ на ділянці в цей час набагато менше.

Класифікація садових квітів досить складна, в тому числі, і за способом розведення. Які ж з багаторічних квітів можна висадити насінням восени, щоб вони благополучно пережили період низьких температур?

Рекомендовані для підзимової посадки квіти

Перерахування всіх представників багаторічників займе достатньо місця, та й не факт, що садівника зацікавить повний список, так як не всі вони приживуться в наших умовах. Тому автор обмежується лише тими кольорами, які найчастіше зустрічаються на дачних (присадибних) ділянках. Шкірка насіння щільна, отже, і рідини вона вбирає небагато. Це дає можливість посадкового матеріалу благополучно перенести морози, весняне підтоплення і з настанням тепла дати добрі сходи.

Які багаторічні квіти можна посадити восениПримула
Які багаторічні квіти можна посадити восениРудбекія
Які багаторічні квіти можна посадити восениЛюпин
Які багаторічні квіти можна посадити восениДельфініум
Які багаторічні квіти можна посадити восениГейхера
Які багаторічні квіти можна посадити восениАквілегія
Які багаторічні квіти можна посадити восениМальва
Які багаторічні квіти можна посадити восениБратки
Які багаторічні квіти можна посадити восениОкремі сорти поповника
Які багаторічні квіти можна посадити восениГипсофил
Які багаторічні квіти можна посадити восениМак східний
Які багаторічні квіти можна посадити восениАконіт
Які багаторічні квіти можна посадити восениДзвоник
Які багаторічні квіти можна посадити восениАрабіс
Які багаторічні квіти можна посадити восениГеленіум
Які багаторічні квіти можна посадити восениЯзичник

Автор не ставив за мету привести ще й повний опис кожної квітки-багатолітника, розмножуваного насінням. Відповідна інформація (за особливостями розведення і догляду) є на нашому сайті в розділі ” Сад і город. Відповідь на питання, які з них можна і доцільно висаджувати восени, дана. Визначити, що найкраще підійде для конкретної ділянки у відповідність з його загальним оформленням і смаком господарів, нескладно за фотографіями.

Читайте:   Вирощування капусти броколі у відкритому грунті - від посадки насіння до врожаю

Практичні рекомендації

  • Навіть якщо квіти відносяться до групи морозостійких рослин, то ніякої гарантії, що всі без винятку насіння навесні дружно дадуть сходи, немає. Тому осіння висадка в грунт передбачає їх більшої витрати на рядок (м2). Заготовлюючи або купуючи посадковий матеріал, це слід враховувати.
  • Насіння деяких видів «осінніх» кольорів коштують досить дорого. Є сенс для початку купити їх невелику кількість, і поступово накопичувати необхідний запас, висаджуючи вже свої, зібрані, оброблені і готові до застосування. До речі, цей процес багато часу не займе від сили рік або два.
  • Одне з основних правил осінньої посадки – поміщати насіння вже в підмерзлий грунт. Якщо поспішити, то окремі з них встигнуть дати пагони, які відразу ж і загинуть. Отже, частина посадкового матеріалу по весні не проросте, і доведеться займатися коригуванням цього сегмента території – що-небуть підсаджувати для ліквідації «залисин».
  • На ділянках, що мають ухил, розводити восени квіти насінням безглуздо. Це не цибулини або корінці; такий посадковий матеріал важить небагато і розташовується неглибоко, тому легко вимивається і виноситься талою водою.
  • Всі квіти, розмноження яких відбувається природним шляхом, самосівом, підходять для осінньої висадки. Головне, щоб вони були адаптовані до місцевого клімату.

Гарного вам саду, шановний читачу!Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*