Головна / Підлога / Інфрачервона тепла підлога: особливості та переваги

Інфрачервона тепла підлога: особливості та переваги

Инфракрасный теплый пол: особенности и преимущества

Інфрачервона тепла підлога є відмінним варіантом системи для обігріву приміщення. Він безпечний для здоров’я і має низку важливих переваг і особливостей. В статті читайте про переваги та особливості монтажу інфрачервоної підлоги.

Інфрачервоний плівковий тепла підлога: що це таке?

Тепла підлога в принципі – це ефективна і зручна система обігріву приміщення. А інфрачервоний підігрів підлоги відрізняється простотою монтажу, високою ефективністю і ще кількома особливостями.

Існує два основних види систем інфрачервоного теплої підлоги:

Плівкові

Являють собою тонку плівку з графітовими нагрівальними елементами. Такі системи хороші тим, що витрачають відносно небагато електроенергії при роботі.

Вони монтуються сухим способом зверху на будь-яке покриття і майже не піднімають рівень підлоги. Особливо добре плівкові системи підходять для ламінату, лінолеуму, ковроліну і паркету.

Инфракрасный теплый пол: особенности и преимущества

Стрижневі

Складаються з гнучких карбонових стрижнів, які монтуються в бетонну основу підлоги.

Стрижневі системи без побоювання можна встановлювати під меблі.

Плівкова тепла підлога користується більшою популярністю, ніж стрижневий, з-за більш низької вартості. Ціна варіюється в діапазоні від 300 до 500 гривень.

Крім того, плівкова підлога нагрівається набагато швидше, ніж водяна або кабельна система підігріву і не боїться вологи або механічних впливів.

Електрична підлога з підігрівом: особливості монтажу інфрачервоного підлоги

Якщо мова йде про стрижневий системі, то для її встановлення потрібно повністю перестилати підлогу і заново заливати бетонну стяжку.

Плівкова система встановлюється набагато простіше, але її не можна монтувати під меблі, тільки на відкриті ділянки підлоги.

Під плівку обов’язково потрібно встановити шар теплоізоляції і вирівнююча підкладка.

Читайте:   Утеплення підлоги на балконі керамзитом: як залити, відгуки

Якщо мова йде про монтаж інфрачервоного плівкового теплої підлоги під паркет або ламінат, то на чорнову підлогу необхідно покласти фанерну основу, зверху – шар теплоізоляції або спіненого поліетилену або пінополістиролу, а потім вже саму плівку.

Инфракрасный теплый пол: особенности и преимущества

Між плівкою і фінішним покриттям можна змонтувати шар гідроізоляції, але це не обов’язково.

Якщо ж ви монтуєте плівкова інфрачервона підлога під керамічну плитку, то зверху плівка заливається плитковим клеєм. Пам’ятайте, що в цьому випадку не можна включати обігрів, поки клей повністю не затвердіє.

Інфрачервона тепла підлога – відмінний варіант обігріву приміщення. При його виборі основну увагу слід звертати на потужність.

Якщо ви збираєтеся використовувати теплу підлогу в якості єдиного обігрівального приладу, то його потужність має становити не менше 100 Вт на квадратний метр підлоги.

Детальніше про укладання інфрачервоної теплої підлоги – дивіться в цьому відео.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*