Головна / Підлога / Керамічна плитка в дизайні підлоги кухні

Керамічна плитка в дизайні підлоги кухні

Керамічна плитка в дизайні підлоги кухні

Запланувавши дизайн кухні необхідно звернути увагу на те, що керамічна плитка для підлоги може поєднуватися як з кухонним гарнітуром та іншими меблями, так і контрастно виділятися в інтер’єрі.

Керамічна плитка в дизайні підлоги кухні

Відмінно виглядають фартух і стільниця, виконані в одній колірній гаммі і поєднуються за кольором з підлоговим покриттям з кераміки. Фото таких інтер’єрів можна побачити як в інтернеті, так і на сторінках журналів. Більшість виробників розміщують на сайтах своєї компанії фото всіляких варіантів застосування своїх дизайнерських рішень для оформлення кухні.

Крім того, при виборі керамічної плитки необхідно пам’ятати, що на поверхні світлого відтінку буде помітно будь-який бруд, а на покритті темного кольору відразу буде видно будь-які пошкодження, сколи та тріщини. З цих причин краще всього зупинити свій вибір на керамограніті з строкатим малюнком або з імітацією мармуру, на якому зазвичай нанесені плями й прожилки.

Якщо прийнято рішення купити плитку з геометричним малюнком, то потрібно буде також придбати велику кількість додаткового матеріалу, щоб у фахівця вийшло зробити грамотно укладання кераміки, підібравши малюнок.

Хоча це дещо й збільшить вартість підлогового покриття для кухонного приміщення.

Коллекция Jesien (Opoczno) на кухне

Коллекция Jesien (Opoczno) на кухне

Сучасні технології не стоять на місці, і дизайнери все частіше створюють незвичайні і справді стильні інтер’єри кухонь. Однією з таких новинок стало застосування керамограніта з вбудованими світлодіодними світильниками. В даний час придбати таке підлогове покриття можна далеко не в кожному магазині. Однак каталоги виробників наповнені фото, де представлені різноманітні дизайнерські рішення, з допомогою яких можна створити унікальний інтер’єр кухні. Звичайно ж, ця новинка здатна привернути увагу любителів стилю хай-тек і прихильників мінімалізму.

При підборі плитки для підлоги кухні в будівельному магазині в допомогу прийде комп’ютерна програма, де можна створити модель власного приміщення і визначити, яку кількість оздоблювального матеріалу потрібно. Крім того, завдяки цій програмі можна вибрати з фото підходящий варіант укладання кераміки, який теж грає важливу роль для візуального враження.

Читайте:   Матеріали для гідроізоляції дерев'яної підлоги у ванній кімнаті

В якості підлогового покриття для кухні найчастіше використовують керамічну плитку стандартного розміру 30 х 30 см. Але можна також застосувати для укладання на різні види матеріалу, за умови якщо вони укладаються зі швом в 0.1 см або зовсім без шва, тоді підлогове покриття візуально буде виглядати однорідним. Цей варіант вигідно виглядає в маленькій за розміром кухні, оскільки світлі відтінки в інтер’єрі візуально збільшують простір. Точно такий же ефект можна отримати, якщо покласти керамограніт маленького розміру.

Виправити сприйняття площі кухонного приміщення здатна керамічна плитка у формі прямокутника. Наприклад, якщо кухня вузька і довга, то коригувати форму можна за допомогою керамограніта, викладеного поперек, або плитки з візерунчастими смугами.

Досить оригінально виглядає підлога кухні, зроблена з матового і полірованого матеріалу з однаковим зображенням або візерунком.

керамограніт на кухні, викладений з урахуванням різнорідності фактури

Якщо кухонне приміщення має велику площу, то в цьому випадку для підлоги підійде керамограніт, викладений з урахуванням різнорідності фактури. Він здатний надати кухні вишуканий і солідний зовнішній вигляд.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*