Головна / Стилі інтер'єра / Квартира в стилі Ікеа: її характерні риси та переваги

Квартира в стилі Ікеа: її характерні риси та переваги

Квартира в стилі Ікеа

Торгова марка «IKEA» належить до найбільшої європейської торговельної мережі, що продає меблі та супутні товари для дому. Широкий і різноманітний асортимент цієї продукції дозволяє кардинально оновити свій інтер’єр при будь-якому достатку.

Відмінні риси Ікеа

Відмінність Ікеа в тому, що політика компанії спрямована не тільки на виробництво та реалізацію окремих предметів, але й на пропозицію готових рішень: повністю обставлені спальні, вітальні, кухні, дитячі кімнати та інші приміщення у будинку. Для тих, хто не має власного дизайн-проекту, такі пропозиції стають найкращим виходом швидким і зручним. Меблі, світильники, килими і декор переїжджають в квартиру негайно, і за короткий час інтер’єр оновлюється повністю.

Коли важлива не швидкість, а індивідуальність, краще звернутися до офіційного представництва IKEA Store в Україні www.ikeastore.com.ua. Меблі Ікеа, які представлені в каталозі компанії, мають характерні риси, які стали її достоїнствами. Це: функціональність і практичність; естетичність і цінова доступність; свіжий погляд на традиційні речі; взаємозамінність окремих предметів і різноманітність супутніх аксесуарів і декору.

Квартира в стилі Ікеа

Меблі Ікеа завжди можна прикрасити, доповнити, змінити. М’які меблі доповнюють знімними чохлами і цим нехитрим способом міняють колірну палітру інтер’єру і навіть його стилістику. Стелажі, шафи і комоди стануть веселіше з яскравими наклейками-стікерами, а можуть перенести в прованс, якщо зробити декупаж.

Квартира в стилі Ікеа

Завдяки своїй універсальності, привабливому вигляді та неординарного дизайну продукція IKEA завоювала симпатії не тільки покупців, але і дизайнерів, з’явилося навіть нове поняття: квартира в стилі Ікеа.

Головне в таких інтер’єрах функціональність, ергономічність і комфорт. Завдяки модульності продукції її можна комбінувати, створюючи будь-які поєднання меблів і декору. Просторі приміщення зонуються системами зберігання стелажів, шаф і відкритих полиць. Їх лаконічні форми дозволяють органічно вписати їх в будь-який інтер’єр.

Читайте:   Квартира в стиле Икеа: ее характерные черты и достоинства

Квартира в стилі Ікеа

Приставивши до дивана додатковий м’який блок, можна буде і кількість місць збільшити, і спальне місце організувати. З допомогою великого пуфа взагалі можна відразу вирішити кілька завдань: він стає місцем для сидіння, зручною підставкою під ноги і журнальним столиком.

У відповідності з обраним стилем і колірною гамою оформлення квартири в Ікеа можна одночасно придбати освітлювальні прилади різних конструкцій, штори, килимове покриття, текстиль і декор. Якщо мова піде про спальню, то в одному місці пропонуються каркаси з підставою, матраци і постільні приналежності. Покупцем можуть бути внесені конструктивні доповнення, будь то висувні ящики під ліжком або кріплення для балдахіна.

Будь-яке приміщення в будинку, оформлене в стилі Ікеа, стає зразком елегантності і стилю, вдалим прикладом грамотної організації простору, коли краса і функціональність поєднуються між собою ідеально, створюючи атмосферу затишку і комфорту.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*