Головна / Новини / Квартири від забудовника: головні переваги

Квартири від забудовника: головні переваги

Квартири від забудовника

Придбання житла – важливий етап у житті кожної людини. Згідно зі статистикою, сім’я із середнім статком щомісяця відкладає досить велику суму, щоб через десятиліття купити квартиру чи будинок. Тому до вибору нерухомості, яка забезпечить щасливе та комфортне майбутнє, ставляться дуже серйозно.

Вибираючи житло, важливо стежити за тим, щоб дотримувалися чистоти угоди з юридичної точки зору. Навіть за зверненням до фахівців не завжди вдається коректно оцінити ситуацію на вторинному ринку. Саме тому потенційні покупці вивчають асортимент нерухомості в новобудовах, яку пропонує забудовник БМК Атлант Полтава.

Первинний ринок: основні переваги

Про те, які комфортні помешкання для проживання в новобудовах Полтави пропонуються сьогодні на ринку, можливо дізнатися на сайті bmkatlant.com. Одні пропозиції приваблюють своєю ціною, інші – розвиненою інфраструктурою тощо.

Щоб купити в новобудові Полтава квартиру, краще звертатися до компаній, які добре зарекомендували себе на ринку нерухомості. Такі забудовники мають не тільки бездоганну репутацію, а й пропонують вигідні умови співпраці. До таких будівельних компаній відноситься “БМК “АТЛАНТ”, яка впевнено вийшла на перші позиції та постійно продовжує будівництво нових об’єктів.

Полтава, ЖК «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ»

До головних переваг купівлі житла на первинному ринку варто віднести:

 • можливість вибору планування;
 • вигідні умови оплати (кредит, розстрочка, повний розрахунок);
 • абсолютна чистота правочину в юридичному плані;
 • підбір оптимального пакету послуг;
 • можливість придбання нерухомості на різних стадіях будівництва;
 • безпека, оскільки в сучасних житлових комплексах встановлюється цілодобове відеоспостереження та охорона, а на територію не можуть потрапити сторонні люди;
 • гарантія якості виконаних робіт;
 • встановлення сучасного обладнання здійснюється професіоналами, у тому числі автономного опалення, інженерно-комунікаційних систем тощо.
Читайте:   Як проводиться паспортизація промислових резервуарів

Для багатьох людей купівля квартир на первинному ринку у перевірених компаній є вигідним капіталовкладенням. Хоча іноді доводиться чекати на завершення будівельних робіт, власники майбутнього житла однозначно виграють від цього. Адже в експлуатацію вони врешті-решт отримують абсолютно нове, безпечне, облаштоване для комфортного проживання приміщення, що відповідає європейським стандартам якості.

Вторинний ринок: чому не все так просто

Будь-яка угода щодо купівлі або продажу нерухомості має свої особливості. Тільки чиста юридична історія може гарантувати, що в майбутньому з квартирою не виникне жодних проблем.

На вторинному ринку часто виникають ситуації, коли через швидкий продаж житла його власник упускає важливі факти. Згодом він може просто відібрати квартиру у нових власників, причому – на законних підставах.

Придбати таке житло не складає труднощів. Але важливо враховувати такі нюанси:

 • під гарним косметичним ремонтом найчастіше ховається жахливий стан стін, уражених грибком та пліснявою, тріщини тощо;
 • інженерно-комунікаційні системи (водопровідні та каналізаційні труби) у дуже поганому стані;
 • є загроза, що будинок незабаром знесуть, якщо він дуже старий;
 • перевірка угоди потребує багато часу, і навіть всебічного вивчення документації досвідченими юристами;
 • необхідно проведення незалежної оцінки житла;
 • на момент здійснення правочину продавцю потрібно передати повну суму, рівну вартості квартири.

І це лише невелика частина проблем, із якими стикаються покупці нерухомості на вторинному ринку. Саме тому з кожним роком дедалі більше людей приваблює можливість придбання житла у новобудовах, які відповідають європейським стандартам.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*