Головна / Меблі для дому / Ліжка і кушетки з додатковим спальним місцем

Ліжка і кушетки з додатковим спальним місцем

Коли в кімнаті мало місця, власники йдуть на всілякі хитрощі, щоб використовувати його по максимуму. В тому числі шукають можливість облаштувати додаткове спальне місце. Розповімо і покажемо вам, якими можуть бути ліжка і кушетки з такою додатковою функцією.

Ліжка і кушетки з додатковим спальним місцем

У випадку з ліжком або кушеткою спальне місце просто виїжджає знизу. Виходить такий собі аналог двоярусного ліжка, коли спальні місця не об’єднуються в одне ложе, а залишаються окремими.

Переваг у ліжок і кушеток з додатковим спальним місцем багато:

  • Економлять простір кімнати, адже в складеному вигляді досить компактні.
  • Є можливість вкласти спати гостей, не дістаючи розкладачку.
  • У дитячій двоповерхові ліжка часто викликають побоювання батьків через небезпеку звалитися зверху. Виїжджаюче знизу спальне місце з цієї точки зору безпечніше.
  • Моделей дуже багато, можна вибрати меблі для будь-якого стилю інтер’єру.
  • Матраци дуже зручні, спальне місце можна використовувати кожен день і відпочивати з комфортом.
  • Розкладний механізм дуже простий і тому довговічний, це не диван-книжка, який міг швидко зламатися.
  • Вартість цілком доступна, не набагато вища, ніж у звичайного дивана або двоспального ліжка. Можна зробити і самостійно, якщо володіти навичками столяра.

Ліжка і кушетки з додатковим спальним місцем

Ліжка і кушетки з додатковим спальним місцем

Ліжка і кушетки з виїжджаючим спальним місцем можуть бути з металевим каркасом і спинкою. В такому випадку додатковий матрац найчастіше на коліщатках, він може спокійно переміщатися по кімнаті і взагалі не прив’язаний до основного спального місця.

У випадку ж з дерев’яним каркасом або МДФ спальне місце виявляється прикріпленим до основи. Зняти і перемістити його в інший кут іноді можна, іноді ні, все залежить від особливостей конструкції.

Ліжка і кушетки з додатковим спальним місцем

Ліжка і кушетки з додатковим спальним місцем

З мінусів ліжок і кушеток з висувним матрацом можна відзначити відсутність місця зберігання під меблями, адже його займає матрац. Іноді ящики все-таки є, але куди менш місткі. Крім того, не всім комфортно спати так низько до підлоги, підніматися буде важко, особливо якщо в гості приїхав літній родич.

Читайте:   Вибираємо комод: на чому акцентувати увагу?

Ліжка і кушетки з додатковим спальним місцем

Вибираючи ліжко або кушетку з висувним спальним місцем, звичайно, потрібно звертати увагу на зовнішній вигляд, матеріал виготовлення, розміри, можливість повністю перемістити матрац, а також репутацію виробника, його гарантії і наявність сертифіката якості.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*