Головна / Дизайн кімнат / Люстра в коридор

Люстра в коридор

Люстра в коридор

Коридор – це найбільш часто відвідуване приміщення, і його освітлення відіграє велику роль у загальному дизайні інтер’єру цієї частини квартири або будинку. Правильно підібрана люстра або інший світильник в коридорі допоможуть зонувати простір, акцентувати увагу на будь-яких декоративних елементах. Крім цього, грамотне освітлення допоможе візуально скоректувати передпокій і зробити його інтер’єр стильним і оригінальним.

При виборі люстри для коридору слід пам’ятати, що для невеликого по площі передпокою краще вибрати маленький світильник. А у вузькому коридорі люстра не повинна бути ширше третьої частини від ширини передпокою. У квадратному приміщенні добре буде виглядати круглий або квадратний освітлювальний прилад. Для просторого ж коридору варто вибирати масивну люстру  з великою кількістю лампочок.

Види люстр для коридору

Стельову люстру для коридору найчастіше відрізняє компактність і універсальність. Такі моделі відмінно підійдуть для передпокою з невисокими стелями. Ці світильники кріпляться до стелі жорстко, або ж на короткому підвісі. За допомогою стельової люстри можна влаштувати локальне освітлення окремої функціональної зони в просторому коридорі або освітити весь простір невеликого приміщення. Особливо популярні сьогодні стельові люстри, які вбудовуються в підвісні стелі в коридорі. Оснащені світлодіодними лампами, такі прилади створюють прекрасне освітлення в передпокої.

Стельова люстра для коридору

Настінна люстра або, як її ще називають, настінне бра може використовуватися в коридорі нарівні з стельовим освітленням. З допомогою такого світильника можна вдало підсвітити зону біля дзеркала, шафи або полиці. У просторому коридорі будуть відмінно виглядати декілька однотипних настінних світильників, які розміщені вздовж стін або по кутах приміщення.

Настінна люстра в коридор

Настінна люстра в коридор

Підвісна люстра буде відмінно виглядати в просторому передпокої з високою стелею. Прекрасним варіантом для освітлення передпокою може стати комплект світильників, що складається з підвісної люстри і настінних бра, виконаних в одному стилі.

Підвісна люстра в коридор

Підвісна люстра в коридор

Вибираючи люстру в коридор, слід пам’ятати, що вона повинна відповідати загальному стильовому рішенню цього приміщення. Крім цього, зверніть увагу на саме джерело світла. Краще придбати люстру з енергозберігаючими лампами, які допоможуть заощадити ваші витрати на електроенергію.


Рекомендуем прочитать:
One comment

  1. Тетяна

    Окрім люстри в коридорі повинна бути підсвітка для дзеркала або бра. Це дає можливість зробити освітлення в коридорі при необхідності не таким яскравим. В залежності від стилю можно підібрати модель люстри на будь який смак

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*