Головна / Новини / На що звернути увагу при виборі шпагату для заготівлі сінажу, який краще?

На що звернути увагу при виборі шпагату для заготівлі сінажу, який краще?

Як вибрати тюкувальний шпагат

У сучасній аграрній промисловості для заготівлі сінажу повсюдно використовують прес-підбирачі для збирання сировини. Формуються тюки сіна за допомогою спеціального сіновязального шпагату. У цій статті ми розглянемо види цієї продукції та підкажемо, які нитки шпагат купить краще від виробника.

Характеристика тюкувальних шпагатів

Ефективність заготівлі кормів залежить від швидкості, кількості застосовуваної робочої сили та часу, агротехніки та якості пакувального матеріалу. Поліпропіленовий шпагат у вигляді тюкувального матеріалу є максимально вигідним придбанням як з точки зору високих експлуатаційних показників, так і економічності використання.

Процес заготівлі кормів передбачає певні умови використання пакувального матеріалу: відкритий простір, вплив вологи, температурні перепади та ін. Даний факт необхідно враховувати при виборі поліпропіленового тюкувального шпагату.

Цей матеріал має ряд позитивних характеристик:

  • відмінні показники міцності;
  • екологічна безпека матеріалу;
  • стійкість до дії агресивних середовищ;
  • не схильний до гниття і не вбирає воду;
  • волокна не стираються і не ламаються при багаторазовому згинанні.

За допомогою сіновязальних полімерних шпагатів можна упаковувати як прямокутні, так і круглі пакунки ручним або автоматичним способом.

Шпагати з поліпропілену ідеальні як для ручної, так і для машинної в’язки (прес-підбирачів). Більшість різновидів цього пакувального матеріалу підходить для вітчизняної та імпортної сільськогосподарської техніки.

  1. Термостійкість та низька електропровідність.
  2. Довговічність використання.
  3. Економічна витрата.
  4. Низька вартість.

Через низьку стійкість до негативного впливу УФ-променів виробники додають світлостабілізатор для можливості збільшення терміну служби поліпропіленових тюкувальних шпагатів.

Сінов’язальні шпагати можуть використовуватися для стандартної та великогабаритної агротехніки, відрізняючись діаметром нитки: від 1,4 мм до 6,5 мм.

Критерії вибору

Існує кілька показників, за якими поліпропіленовий сіно-в’язальний шпагат поділяють на різні категорії.

Читайте:   Будстрой – надійний партнер на ринку будівельних матеріалів

Основний із них – це номінальна лінійна щільність. Чим він вищий, тим більша і товщина самого виробу. Щільність позначається відповідним маркуванням і може бути від 800 до 5000 ТЕКС.

Шпагат для вязки зазвичай має щільність до 2200 ТЕКС – це широко затребувана в агропромисловому комплексі продукція. В основному вона застосовується для формування тюків із сіна.

Кількість поліпропіленових ниток у змотці. Сам шпагат може складатися з однієї або кількох ниток, які щільно перекручені між собою.

Загальна вага. Ви можете вибрати шпагат, змотаний у бобіну або моток, різної ваги від 125 г до 3 кг. За бажання перевірити якість продукції, його можна зважити та порівняти з вимогами ДСТУ.

Колір виробу. Для зручності шпагати можуть бути забарвлені у різні кольори.

Вибір шпагату залежить від призначення, а також сільськогосподарської техніки, що використовується.

Шпагат Agrotex Silver Cord 360м/кг 5кг 1800м 2860tex

Де купити шпагат

Купити шпагат для тюкування сіна, що відповідає всім вищепереліченим характеристикам, пропонує вам інтернет-магазин Єврошпагат. Їх продукція відповідає українським та європейським стандартам якості, ціна цілком доступна, а в експлуатації вона зарекомендувала себе якнайкраще. Ви можете оформити замовлення на сайті або проконсультуватися за телефоном з менеджерами компанії. Вони допоможуть вибрати шпагат, що підходить для Ваших потреб та вимог.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*