Головна / Як побудувати дім / Практичні поради щодо захисту дачі від злодіїв

Практичні поради щодо захисту дачі від злодіїв

Практичні поради щодо захисту дачі від злодіїв

Літо минуло, і дачникам пора збирати врожай і повертатися в метушливе місто. Як же захистити своє дачне майно від злодіїв?

Варіанти захисту будинку і ділянки

Для власників заміських будинків і дач настає дуже неспокійний період, так як саме в цей час трапляється величезна кількість крадіжок. Якщо ваша дача або будинок залишаться незахищеними, це приверне зловмисників.

Давайте розглянемо всі доступні і прості способи захисту дачних будинків. Кращим варіантом, звичайно ж, буде цілодобова охорона дачного селища.

При виборі способу захисту будинку варто врахувати кілька факторів. Серед них важливими є:

  • відстань від будинку до дачі;
  • розташування забудови в селищі;
  • охорона, якщо така є;
  • розмір вашого заміського житла.

Також важливі ваші фінансові можливості.

Поговоріть із сусідами, які живуть на дачі в зимовий період. За певну плату з вашого боку вони зможуть періодично навідуватися на вашу ділянку. Іноді будуть чистити доріжки, і створювати видимість присутності справжніх мешканців. Навідуйтеся і самі як можна частіше. Не кожен злодій лізе в будинок, якщо буде знати, що крадіжка може бути виявлена.

Поговоріть з вашими друзями, які з задоволенням проводили вихідні на вашій дачі влітку. Можливо, ви домовитеся по черзі їздити на дачу взимку для нагляду, тоді вам буде набагато простіше тримати ділянку під контролем. Можна здати будинок в оренду пристойним людям (наприклад, сімейній парі, друзям), щоб за невеликі гроші вони доглядали за дачею.

Встановіть датчики

Якщо ви не відчуваєте брак коштів, то можна встановити сучасні системи охорони. Інфрачервоні і акустичні датчики зможуть швидко подати тривожний сигнал на пост охорони. А якщо підключити будинок до GSM, то на ваш мобільний телефон за найкоротший термін прийде SMS про небезпеку.

Читайте:   Купуємо квартиру: як уникнути помилок?

Також можливо встановити охоронну сигналізацію з виводом на пульт цілодобового спостереження компанії Охрана и Безопасность, яка надає охоронні послуги. В такому випадку система миттєво проінформує про проникнення в будинок, а якщо ще встановити відеоспостереження, то при необхідності простіше буде  відшукати злодія.

Практичні поради щодо захисту дачі від злодіїв

Зовсім недавно з’явилася в продажу нова «розумна» система, яка сама включає і вимикає світло в будинку, імітує гавкіт собак і людську розмову.

Не залишайте цінності

Не залишайте в заміському будинку нічого цінного. Краще заздалегідь вивезти потрібні речі з дому. Можна заховати все кухонне начиння в спеціальний тайник, де ніхто його не знайде.

Зміцніть стіни будинку, двері, вікна та паркан. Для випадкових бомжів чи алкоголіків це буде нездоланною перешкодою. Сталеві двері повинні відкриватися назовні, так їх не можна буде вибити. Краще всього підійдуть врізні замки, так злодій не буде знати і бачити, чи ви вдома. На вікнах обов’язково повинні бути решітки з перерізом прутів від 15 мм і більше. Навісний замок буде легше збити, ніж відкрити врізний. До того ж навісний замок буде сигналізувати зловмисникам про те, що господарів немає вдома.

 

Зміцніть паркан

Зміцните свій паркан навколо ділянки, можна додати в його інтер’єр ряд колючого дроту. Повірте, ця «родзинка» додасть потрібний ефект у вашу систему безпеки. Деякі власники наклеюють написи: «Ведеться відеоспостереження», «Будинок під охороною». Не кожен ризикне перевіряти, чи насправді це так.

Практичні поради щодо захисту дачі від злодіїв

Можна купити несправні камери або навіть їх муляжі, а потім розвісити їх по периметру. Встановіть миготливий електрод на кожну з них, і справу буде зроблено. Деякі заводять великих собак, але це дуже клопітка справа.

Застрахуйте майно

Ще можна застрахувати свій будинок від злому та інших напастей. Грабіжника це не зупинить, але якщо трапиться біда, то страхова компанія відшкодує збитки і поверне вам гроші. Нехай буде хоч маленька компенсація за втрачене майно.

Читайте:   Як недорого і красиво зробити ремонт у ванній - практичні поради

Отже, варіантів захистити свій заміський будинок дуже багато. Якщо використовувати в комплексі хоча б кілька перерахованих способів, безпека вашого будинку буде на вищому рівні. А грабіжники будуть обходити вашу фортецю стороною.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*