Головна / Будівельні матеріали / Профнастил: сфери застосування, характеристики, переваги

Профнастил: сфери застосування, характеристики, переваги

Профнастил

Профнастил – універсальний, надійний та доступний матеріал. Він має широку сферу застосування, багато варіантів виконання. Визначившись з метою використання, легко вибрати ідеальні профільовані листи.

Де може використовуватись профільований лист

На сайті budmat.if.ua купити профнастил від виробника можна за найвигіднішими цінами. Залежно від товщини, дизайну, кольору, товщини, виду зовнішнього покриття, підійде для:

  • фінішної обробки покрівлі будинку, гаража, господарської будівлі, складу;
  • облаштування навісів та козирків;
  • установки надійної незнімної опалубки;
  • спорудження огорож, виготовлення воріт, монтаж інших видів огороджувальних конструкцій;
  • обшивка фасадів будівель різного призначення;
  • зведення некапітальних будов у вигляді ангарів, павільйонів;
  • установки перегородок усередині приміщень.

Профнастил

Характеристики різних видів профнастилу

Покрівельний профільований лист призначений для будівництва легких, герметичних, довговічних дахів. Він має достатню жорсткість у тому, щоб відчувати навантаження без деформацій. Сучасні колекції представлені відтінками – від цегляного до жовтого, синього, зеленого. Прикладами якісного профнастилу для даху є профілі НС44, НС35.

Несучі профільовані листи відрізняються максимальною міцністю та жорсткістю. Це дає можливість зводити на їх основі стіни, перекриття. Підійде матеріал і для покрівель великої площі, що експлуатуються у складних кліматичних умовах. Як вдалі приклади несучих профнастилів називають Н57, Н75, Н114.

Стіновий тип найлегший. Він призначений для великих навантажень. Сфери використання – паркани, фасади, внутрішні стіни. Багато виробників випускають цей тип профнастилу з дизайном під натуральне дерево, камінь, цегляну кладку. Щодо марок, то до затребуваних відносяться С8, С10, С18, С21, С44.

Характеристики профнастилу

Переваги профнастилу

Популярність матеріалів цієї групи зумовлена численними перевагами. Надійність та довговічність – головні плюси. Сталь, захищена 3-10 шарами різних покриттів, добре справляється з ультрафіолетом, вологою, суттєвими поривами вітру, сніговою подушкою. При грамотному розрахунку навантажень ці переваги розкриваються повному обсязі. Готові конструкції служать десятки років.

Читайте:   Як підготувати вивіз будівельного сміття з квартири, або будинку

Порівняно невисока вартість. Натуральна черепиця, мідна покрівля обійдуться у кілька разів дорожче. Це стосується не лише цін на матеріали, а й витрат на монтаж. Профнастил можна встановити навіть самостійно.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*