Головна / Стилі інтер'єра / Спальня в стилі модерн

Спальня в стилі модерн

спальня в стилі модерн фото

Спальня давно перестала бути тільки місцем для сну. Повноцінний відпочинок можливий лише в гармонійній і комфортній обстановці, коли можна не поспішаючи перегорнути сторінки улюбленої книги, та й просто помріяти, насолоджуючись навколишнім виглядом. Інтер’єр в стилі модерн найкраще відповідає такому призначенню.

У модерні відсутні і зайва строгість, і помпезність; цей стиль відрізняється своєю художньою естетичністю. Дизайнерські ідеї настільки оригінальні і, в той же час, так досконалі, що існування схожих спалень в цьому стилі просто неможливо. В ній органічно переплелися найсучасніші елементи інтер’єру і нотки аристократизму минулих століть.

дизайн спальні в стилі модерн

Незважаючи на різноманіття дизайнів, загальні риси, характерні для модерну, простежуються в кожному інтер’єрі. Пізнаєм стиль, перш за все, за вигнутими пластичними лініями, витонченими формами, всі предмети інтер’єру в ньому, включаючи покриття підлоги, шпалери, прикрашені візерунками.

Гамма кольорів, хоч і різноманітна, але не кричуща, а спокійна і приємна. Активно використовуються незвичайні поєднання кольорів і фактур, рослинні орнаменти і романтичні аксесуари.

Ще одна характерна риса модерну – наявність вільного простору і ергономічне використання площі спальні створюють враження простору і стриманої вишуканості. Цілісність дизайну, мабуть, найважливіше вимога для стилю модерн: абсолютно всі елементи інтер’єру і декор повинні ідеально доповнювати один одного, підкреслюючи тонкий смак господаря спальні.

Тому і оздоблення стін у модерні відрізняється оригінальністю і красою. Шовкографія, фактурна штукатурка з цікавим малюнком, флізелінові шпалери з завитками або креативні шпалери створять стильний і сучасний фон інтер’єру.

Спальня в стилі модерн

Покриття підлоги (зазвичай це ламінат або паркет) теж внесе свою частину в загальну картину, якщо підібрати малюнок хвилеподібного або природного характеру у вигляді квітів або стеблинок. Стелю не варто перевантажувати декоративними елементами; найдоречніше в такій спальні виглядає гладка рівна поверхня, непогано буде виглядати і багаторівнева підвісна стеля.

Читайте:   Чем обставить спальню: какую мебель для нее выбрать?

Основний акцент в спальні модерн робиться на ліжко. Найчастіше воно стоїть на ніжках, а кути мають характерні заокруглені обриси. Привертає увагу оригінальна декоративна спинка ліжка, яка може бути оббита шкірою або оформлена пластиком. Присутність кованих деталей, бронзи, слонової кістки в модерні теж відіграє свою роль, але в розумних кількостях.

Під ліжко підбираються приліжкові тумби, туалетний столик і шафа-купе. Плавність ліній, скляні і дзеркальні поверхні меблів, складна різьблена рама дзеркала додадуть неповторну чарівність спальні в стилі модерн.  А фігурна люстра цікавого дизайну, затишні бра з м’яким розсіяним світлом, шовкові портьєри і елегантна натуральна постільна білизна стануть завершальними штрихами і в вашій спальні запанують гармонія і спокій.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*