Головна / Опалення / Сучасні системи опалення в українських приватних будинках

Сучасні системи опалення в українських приватних будинках

Сучасні системи опалення в українських приватних будинках

Останнім часом все більше виробників опалювальної техніки почали розробляти і випускати на ринок сучасні системи з використанням новітніх технологій опалення. Сьогодні в українських приватних будинках використовують більш досконале опалювальне обладнання:

  • різноманітні види електричного опалення;
  • сонячні колектори;
  • геліосистеми;
  • традиційні котли з вдосконаленною автоматизованною системою обігріву.

Використання енергозберігаючої техніки дозволить значно економити на витратах, адже в країні спостерігається постійне зростання цін на енергоносії. До того ж, саме завдяки унікальним розробкам компаніям вдалось впровадити актуальні засоби автоматики, які дозволяють контролювати роботу техніки в залежності від часу доби, погоди, або навіть дистанційно.

Яскраві приклади новітньої опалювальної техніки

На сьогоднішній день кожен власник приватного будинку може підібрати для себе найбільш оптимальний варіант техніки для дому. Наприклад, великим попитом користуються конденсаційні котли, в яких встановленні теплообмінники сучасного типу. Їх суть в тому, що вони конденсують пари і ввідають енергію назад, за рахунок чого ККД теплогенератора досягає 98-99%. Значні зміни зазнали і звичні твердопаливні котли, принцип роботи яких базується на спалюванні пелетів. Виробники вдосконалили начинку обладнання і досягли повної автоматизації процесу, тому техніка здатна працювати з ефективністю до 90%.

Також для опалення приміщень активно застосовують підлогові системі обігріву. Хоч даний вид опалення далеко не новий, та на практиці він проявив себе як один із найекономічніших методів. Це зумовлене тим, що теплоносій в контурі може нагріватись не більше 40-45 °С на відміну від інших систем.

Яскраві приклади новітної опалювальної техніки

До того ж нагрівання приміщення проходить по всій поверхні підлоги, яка навіть після відключення потім довго зберігає тепло. Варто зазначити, що підлоговий обігрів можна використовувати як у великих заміських будинках, так і в звичайних квартирах, при цьому система здатна забезпечити теплом усю без винятків площу оселі, позбавивши від необхідності покупки дорогих котлів.

Читайте:   Проектирование системы отопления: для чего нужно и нужно ли вовсе?

До найсучасніших технологій обігріву слід віднести і геліосистеми. Вони беруть тепло від води, повітря і землі, після чого відають його в будинок. Витрачаючи не більше 4-5 кВт електроенергії, обладнання може “перекачати” на зовні в 10 разів більше тепла, яким на розсуд власника оселі можна нагрівати повітря або теплоносій.

Вибір системи індивідуального опалення

Обирати яка система опалення краща кожен власник будинку має сам, але варто орієнтуватись не тільки на її вартість, так як ідеальна техніка повинна бути максимально ефективною, бесшумною і не займати окремого приміщення.

Звичайно, у більшості випадків на вибір системи опалення впливає саме вартість обладнання і його монтажу. Але на практиці дешеві пристрої згодом примушують витрачати нас набагато більше. Це зумовлене тим, що інноваційна техніка ефективніша і вимагає менше витрат при її експлуатації. До того ж більшість моделей повністю автоматизовані і дають змогу контролювати і налаштовувати комфортні режими для обігріву всієї оселі. Також до переваг слід віднести рівномірний і швидкий обігрів, стабільну роботу і надійність таких пристроїв.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*