Головна / Новини / Таунхаус: переваги та недоліки проживання в такому будинку

Таунхаус: переваги та недоліки проживання в такому будинку

Таунхаус

Таунхаус – поки що не зовсім зрозуміле явище на нашому ринку нерухомості, тому багато хто ставиться до такого житла з побоюванням та недовірою. І зовсім дарма! Варто об’єктивно оцінити всі плюси і мінуси такого будинку, і стане зрозуміло, наскільки цей напрямок перспективний для забудовника і комфортний для простого споживача.

Відмінні риси таунхауса

Таунхаус можна вважати компромісом між міською квартирою та котеджем. Це малоповерхові будинки, що складаються з кількох блоків (багаторівневих квартир) з окремим входом. Кожен власник, який планує придбати таунхаус Київська область у користуванні матиме невелику за площею прибудинкову територію та гараж. Загальні у сусідських квартир лише дах та суміжні бічні стіни.

Зводять такі будинки переважно у передмісті, тож власники таунхауса живуть “на природі”, але комфортність проживання при цьому анітрохи не гірша, ніж у міській квартирі. Оцінювати всі “за” і “проти” цього варіанту варто до покупки квартири, і в першу чергу, потрібна докладна інформація про забудовника, тому що від нього залежатиме якість життя, а не лише ціна житла.

В Україні варто звернути увагу на будівельну корпорацію, яка давно та професійно займається проектуванням та будівництвом житлової нерухомості “під ключ” в котеджному містечку «Паларіс», яке розташоване за 23 км від столиці, м. Києва.

Котеджне містечко «Паларіс»

Маючи свій штат досвідчених архітекторів, інженерів та будівельників, компанія здійснює будівництво красивих, енергоефективних та недорогих в експлуатації таунхаусів та інших видів житлових будинків, гарантуючи відмінну якість та ретельно продумане зручне планування.

Її фахівці  контролюють усі етапи проектування та будівництва, та враховують будь-яку дрібницю, не допускаючи економії на якості.

Читайте:   Просто і доступно кожному: як робити сортування сміття в побуті

Переваги проживання в таунхаусі

  1. У такі будинки переїжджають люди, які прагнуть життя за містом, але поки що не накопичили грошей на окремий котедж. Умови проживання тут не поступаються міським, але таунхаус додатково надає всі принади заміського життя: тишу, чисте повітря, можливість провести пікнік поряд з будинком.
  2. Ціна такого житла завжди значно нижча за вартість котеджу, і це часто стає вирішальним фактором. Заощадити дозволяють продумане планування, скорочення обсягу робіт при проведенні інженерних мереж та меншу витрату будматеріалів за рахунок комплексної забудови.
  3. Оскільки контингент селища, на відміну від населення багатоквартирних міських будинків, складатиметься з мешканців приблизно одного соціального статусу, то можна не турбуватися про безпеку дітей та власну. До того ж у таких селищах зазвичай організовано цілодобову охорону території.
  4. Наявність власного гаража або, як мінімум, автопаркування позбавляє необхідності шукати місце для ночівлі автомобіля або не витрачати час на дорогу до гаража.
  5. Широкі дизайнерські можливості при внутрішньому оформленні будинку та облаштуванні ділянки. Хоча площа ділянки невелика: кожній родині дістається по 1-4 сотки землі, але вона дозволяє розбити квітники і поставити альтанку, організувати спортивний або дитячий майданчик. У багатьох будинках передбачені зимовий сад, тренажерний зал, але можна їх створити самим, облаштувати сауну або басейн.
  6. У більшості селищ одночасно зі зведенням будинків будуються об’єкти інфраструктури. На це потрібно одразу звертати увагу: наявність підприємств торгівлі та сфери послуг, дитячих та медичних закладів – обов’язкова умова, інакше продукти та господарські дрібниці доведеться закуповувати дрібним оптом.

Наявність сусідів для когось стане плюсом, тому що можна активно спілкуватися, доручати один одному доглядати дітей та квартир. Але для малокомунікальних людей галаслива молодь по сусідству може стати проблемою.

Читайте:   Квартири від забудовника: головні переваги

Переваги проживання в таунхаусі

Які недоліки мають таунхауси?

Найчастіше при покупці татунхауса ділянку у власність ви не отримуєте, тому що така будова відноситься до категорії багатоквартирних будинків. Можуть обумовлюватися і додаткові вимоги, наприклад, розбивати клумби і ставити садові тенти дозволяється, а будувати якусь будівлю або високу огорожу – ні.

Знову звертаємо увагу на інфраструктуру – якщо потрібних об’єктів немає у планах будівництва – чи потрібен вам такий будинок?

Велике значення мають транспортні розв’язки: добрі дороги для автотранспорту чи розвинена мережа громадського. Якщо витрачати 2-3 години, щоб дістатися на роботу і назад, варто задуматися про доцільність такої покупки.

І єдине, на чому не заощадиш, проживаючи в таунхаусі (порівняно з міською квартирою), то це на комунальних платежах: вони будуть більше. Але завдяки “розумним” інженерним системам можна регулювати опалення, освітлення та інші блага цивілізації.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*