Головна / Вікна / Теплий монтаж пластикових вікон: особливості та переваги

Теплий монтаж пластикових вікон: особливості та переваги

Теплий монтаж пластикових вікон

Всі, хто раніше вже встановлював металопластикові вікна в своєму будинку, знають, наскільки важливий правильний монтаж вікна. Якість цих робіт не менш важлива, ніж якість самого вікна. Тому послуга “теплий монтаж” користується заслуженою популярністю у замовників пластикових вікон, оскільки є найнадійнішим і сучасним методом установки.

Вона полягає в повній герметизації швів, стиків між рамою і віконним прорізом, що дозволяє забезпечити високі параметри тепло-, волого-, паро-, звукоізоляції. Неякісний монтаж призводить до втрат тепла через утворення щілин в місцях стику стіни і рами вікна.

Під час такого монтажу всі стики надійно герметизуються, і тепло не покидає приміщення. Завдяки такій теплоізоляції знижуються витрати енергії на опалення, а отже знижуються і грошові витрати на оплату комунальних послуг. Більш того,”теплий монтаж” виключає появу цвілі на укосах. Всі ці характеристики роблять даний метод монтажу гігієнічним, ефективним і безпечним.

Які матеріали необхідні

При “теплому монтажі” застосовуються такі матеріали як:

 • поліуретанова піна;
 • герметик;
 • саморозширювальні стрічки, які мають пароізоляційні властивості.

Пароізоляційні матеріали запобігають потраплянню вологи і не дають поширюватися цвілі. Монтажна піна, ущільнювач і саморозширювальна стрічка утримують в приміщенні тепле повітря і не дають вийти теплу. Зовні стики герметизують паропроникною стрічкою, яка дозволяє виходити пару, але не допускає вологу в приміщення.

Теплий монтаж пластикових вікон

Етапи монтажу

Кожен з етапів має особливі властивості:

 1. Перший шар дає захист від негативних факторів;
 2. Другий шар виконує звуко – і теплоізоляційну функцію;
 3. Третій шар захищає попередній рівень від водяної пари, який утворюється в приміщенні.
 4. Віконний отвір попередньо очищається і покривається ґрунтовкою. Раму обклеюють по периметру спеціальною стрічкою, призначеної для паро – і гідроізоляції. Наступний крок – установка вікна в отвір і герметизація за допомогою монтажної піни.
Читайте:   Як відкрити замок міжкімнатних дверей без ключа

Перед монтажем підвіконь і відливів відповідна стрічка також наклеюється на планку підвіконня.

Теплий монтаж етапи

Переваги технології

Професійний грамотно виконаний монтаж з використанням сучасної «теплої» технології дорожчий на стадії виконання, надасть споживачеві ряд переваг і матеріальних вигод в процесі експлуатації. Така установка пластикових вікон:

 • захищає будівельні та ізоляційні матеріали від попадання вологи, як з внутрішньої, так і з зовнішньої сторони, при цьому шви не промерзають, не з’являється цвіль, грибок;
 • володіє прекрасними тепло – і звукоізолюючими параметрами, які не досяжні при застосуванні інших методик установки;
 • забезпечує міцний монтажний шов, стійкий до деформацій, що виникають у зв’язку з температурним “рухом” віконної конструкції, викликаним змінами вологості і температури навколишнього повітря;
 • запобігає витоку тепла і, отже, знижує витрати на опалення в зимовий період і кондиціонування влітку;
 • сприяє створенню оптимального мікроклімату всередині приміщення;
 • передбачає формування шва за допомогою матеріалів, сумісних з усіма відомими на даний момент будматеріалами, тому дана технологія дозволяє здійснювати установку пластикової віконної конструкції в будь-які отвори;
 • можна здійснювати практично в будь-який час року, навіть при низьких (до-10ºС) температурах, а застосування спеціальних морозостійких матеріалів дозволяє ще більше розширити температурний діапазон.

“Теплий монтаж” дозволяє набагато ефективніше зберегти мікроклімат приміщення. Для його виконання потрібен досвід і професіоналізм. Фахівці компанії Soudal встановлюють вікна даним методом, дотримуючись усіх правил. Правильна установка забезпечить безпроблемну експлуатацію конструкції протягом декількох десятиліть і в довгостроковій перспективі економію коштів, що йдуть на оплату рахунків за опалення.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*