Головна / Будівництво і ремонт своїми руками / ТОП-7 порад з планування ремонту квартири

ТОП-7 порад з планування ремонту квартири

ТОП-7 советов по планированию ремонта квартиры

Ремонт квартири – процес досить тривалий і складний . При його плануванні потрібно наперед визначити всі етапи подальшої роботи, щоб потім не виникло якихось непередбачених проблем.

Вікна

У зв’язку з необхідністю підвищення енергоефективності квартир і появою більш жорстких вимог щодо їх тепловий захист, монтаж сучасних багатокамерних вікон є обов’язковим, як в новобудовах, так і старих “радянських” будинках. Варто в першу чергу потурбуватися заміною склопакетів, а при бажанні – додатково утеплити вікна за допомогою спеціальної плівки.

ТОП-7 советов по планированию ремонта квартиры

Стіни

Найкращий спосіб обробки стін – нанесення штукатурки. А ще краще робити механізованим методом – за допомогою спеціального апарату. Це буде і дешевше, і швидше, ніж робити обшивку стін гіпсокартоном.

ТОП-7 советов по планированию ремонта квартиры

Стеля

Стелю і стіни краще відразу обштукатурювати. Іноді вирівнювання стелі потрібно робити з допомогою підвісних систем – наприклад, коли потрібно зробити звукоізоляцію або утеплення стелі. У разі використання підвісної конструкції, її необхідно буде ретельно шліфувати і шпаклювати. Так що для ідеально рівної поверхні все-таки варто використовувати натяжні стелі. Ще одна перевага – їх можна встановити лише за кілька годин.

ТОП-7 советов по планированию ремонта квартиры

Підлога

Установка теплих підлог усе більше набирає популярність. Сучасні системи електричного теплого статі не використовують багато енергії і спрямовані на її збереження за рахунок раціонального розташування нагрівальних елементів і наявності можливості вмикання та вимикання обігріву за допомогою таймерів.

Більш складною і дорогою у монтажі і налаштуванні, але більш дешевої в експлуатації буде система водяного теплої підлоги.

ТОП-7 советов по планированию ремонта квартиры

Електропостачання

Електропроводку выбираейте мідну, з хорошим перерізом (від 2,5 мм2), щоб її вистачало на потужні прилади начебто пралки. Обов’язкові вимикачі-автомати та інші захисні системи для електромережі.

Читайте:   Стіл для дачі своїми руками

Передбачте як можна більше розеток в будинку – зайвими вони не будуть. Якщо не знаєте, скільки їх потрібно, сміливо ставте як мінімум по одній розетці в кадый кут.

Варто пам’ятати, що техніки, яку вам належить підключати може бути не занадто довгий мережевий кабель з вилкою. А в разі підключення техніки великої потужності потужності (пральна машина, електропечі, нагрівачі) забороняється використовувати подовжувачі і перенесення.

ТОП-7 советов по планированию ремонта квартиры

Освітлення

Правильне розміщення світильників – легкий спосіб створити затишну атмосферу в приміщенні. З метою ефективного та тривалого роботи системи освітлення рекомендується використовувати LED світильники (світлодіодні), тим більше що тільки на їх основі можна застосовувати системи контурної та декоративного підсвічування.

ТОП-7 советов по планированию ремонта квартиры

Меблі

Меблі бажано купувати комплектом. Робити це краще всього ще на стадії підготовки до ремонту і розробки дизайн-проекту, щоб, таким чином, скоротити терміни закінчення ремонту – завезли комплект в приміщення і готово!

Готова меблі для таких випадків це, до речі, один з ковзанів компанії IKEA, яка ось-ось з’явиться на українському ринку. Так що з 2019 року можна буде розраховувати і на неї.

ТОП-7 советов по планированию ремонта квартиры

 


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*