Головна / Як побудувати дім / Вдале укладання: нюанси монтажу плитки для підлоги

Вдале укладання: нюанси монтажу плитки для підлоги

Удачная укладка: нюансы монтажа напольной плитки

Міцна керамічна плитка для підлоги існувала ще у стародавніх римлян. А венеціанські майстри XVII століття створювали вишукані плитки з вкрапленнями скла і дорогих каменів. У наші дні, коли вибір підлогового покриття великий як ніколи, плитка для підлоги, як і раніше, займає провідні позиції. Але важливо не тільки вибрати надійний і красивий матеріал, але і врахувати нюанси його укладання!

Безліч видів сучасної підлогової плитки керамічної, керамогранітної, гранітних, мармурових, з природного і штучного каменю і так далі – дозволяє створювати зносостійкі і естетичні поверхні.

Але для того, щоб підлога міг витримувати великі вагові навантаження і служити довгі роки, слід правильно підібрати і застосувати монтажні матеріали. Які з них зараз актуальні?

Клей для плитки

Вибір клею для плитки залежить від конкретних умов. Білий призначений для укладання мармуру та мозаїки, а сірий підходить для керамічної плитки, керамограніту, але ні в якому разі не для мармуру – останній може набувати небажаний відтінок.

Втім, сучасні клейові склади поєднують в собі різні властивості – достатньо уважно вивчати дані на упаковці. Наприклад, клей для плитки BauGut KSF, на основі високоякісного цементу і модифікаторів підходить для роботи з різними видами плит і плиток зі штучного і природного каменю, граніту, бетону та іншими. Його успішно застосовують для монтажу теплих підлог, при облицюванні балконів і терас.

Герметики для плитки

Місія цих матеріалів – закладення швів і стиків, забезпечення герметичності при укладанні плитки. Герметик захищає поверхню від надмірного поглинання вологи, захищає від появи різних плям.

Після висихання клей-герметик утворює міцні і еластичні шви, не має різкого запаху, а тому його можна без проблем застосовувати в погано провітрюваних приміщеннях. Він має щільну консистенцію і не розтікається по поверхні. Як варіант, можна використовувати клей-герметик BauGut Flex Fix.

Читайте:   Квартиры от застройщика: главные преимущества

Фуги для плитки

Фуги застосовують для закладення швів не тільки з декоративною метою, а також для поліпшення експлуатаційних характеристик покриття.

Контрастність і вибір тону затирання залежать від дизайнерської ідеї. Як правило, підлогова плитка затирається фугою на 1-2 тони темніше або світліше. А якщо на одній поверхні поєднуються кілька кольорів плитки, фугу підбирають під самий світлий відтінок.

Бренд BauGut пропонує на вибір BauGut flexfuge в білому, сірому, бежевому, чорному, коричневому, зеленому, теракотовому, синьому кольорах, у відтінках «жасмин», «карамель», «сієна» і ін. Матеріали підходять для роботи з гранітом, керамічною плиткою, керамогранітом, мозаїкою, мармуром, природним каменем.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*