Головна / Побутова техніка для дому / Вибір водонагрівача для будинку

Вибір водонагрівача для будинку

 

Вибір водонагрівача для будинкуЗ настанням планових відключень гарячої води безліч людей задають собі питання: «Як я можу забезпечити собі хоча б частину колишнього комфорту під час водних процедур?». На щастя, в нашому столітті технічного прогресу можна зробити практично все. В тому числі, і дозволити собі розкіш у вигляді теплої ванни у будь-який час. А ця заслуга належить водонагрівачам.

Треба сказати, що асортимент водонагрівачів не може не захоплювати. Різні розміри, ціни, функціональность – на будь-який споживчий смак, можливо вибрати в інтернет магазині irbis “Білий ірбіс”, де також є в наявності багато іншої техніки для влаштування систем опалення. Але не потрібно забувати про заходи техніки безпеки і обов’язково встановіть запобіжний клапан.

Вибрати правильну орієнтацію в пошуку найбільш відповідного домашнього водонагрівача допоможуть наступні знання:

Наявність або відсутність газу в будинку

Накопичувальний водонагрівач

Накопичувальний водонагрівач

Якщо в будинку є газ, то кращим рішенням буде покупка накопичувального водонагрівача. Кожна людина знає, в чому полягає призначення термоса для води. Вона нагріває її до необхідної температури і далі утримує її автоматично. Так от, накопичувальний водонагрівач працює практично ідентично, за винятком декількох недоліків. Щоб нагріти воду, такий нагрівач витрачає більше півгодини. До того ж він має немаленькі розміри.

Звичайно, можна було б придбати проточний водонагрівач, але його неможливо встановити в будинку з газом, так як він підключений до електричної мережі однофазного типу. Це не дає застосовувати проточні водонагрівачі, так як вони мають потужність близько 7 кіловат.

Для порівняння: у накопичувальних нагрівачів це число дорівнює 2 або 4 кіловата.

Читайте:   Як вибрати проточний електричний водонагрівач

Величина ванної кімнати

Слід сказати, що проточний нагрівач чудово підійде для звичайної міської квартири з електроплитою. Більшість квартир мають маленькі ванні кімнати. А цей нагрівач як раз компактний і дуже швидко нагріває воду. Але коштує дорого, споживає багато електроенергії та не підходить для одночасного використання відразу в декількох місць.

Проточний водонагрівач

Проточний водонагрівач

Кількість осіб, які проживають в одному приміщенні

Багатодітним сім’ям варто звернути увагу на купівлю накопичувального водонагрівача, так як він дозволяє накопичувати необхідну кількість води для одночасного використання в декількох точках квартири. Маленькі діти ставлять питання гігієни дуже гостро, потрібно постійно щось мити, прати і так далі. Гаряча вода необхідна майже завжди.

Чим більше людина проживає у приміщенні, тим більший об’єм водонагрівача потрібний. Також важливо й те, який режим дня у кожного члена сім’ї. Наприклад, якщо три людини одночасно вранці умиваються, потім по черзі йдуть в душ – потрібно купувати нагрівач з обсягом близько 80 літрів.

Слід також враховувати кількість точок в оселі, куди потрібна одночасна подача гарячої води. Це потрібно для того, щоб один член сім’ї міг мити посуд, поки інший приймає ванну.

Звернувши увагу на основні положення, викладені в статті, вибір водонагрівача для будинку пройде без особливих проблем.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*