Головна / Сад та Город / Як підвищити урожай огірків

Як підвищити урожай огірків

Як підвищити урожай огірків

З огірків можна отримати прекрасні соління, а ще вони можуть бути корисні при виготовленні різних масок для обличчя. Але досягти великої врожайності вдається не всім. Так як підвищити урожай огірків?

Почнемо з того, що огірки починають плодоносити в липні. Якщо поливати їх 1,5-2,0 л води на кожну особину регулярно 2-3 дні протягом усього плодоношення, то можна досягти відмінних результатів за кількістю зібраних огірків.

Поливати огірки потрібно правильно: уздовж рядів відступаючи від стебел 12-15 сантиметрів, по борозенках, глибиною до 10 сантиметрів. Під час поливу, будьте обережні — не намочіть саму рослину.

Якщо літо видалося спекотним, то огірки потрібно поливати як можна частіше, але вони терпіти не можуть холодну воду. Нагріта на сонці вода 27-30 градусів обов’язково підвищить врожайність.

Не варто забувати про розпушення грунту після кожного поливу і дощу. Побачили, що зверху грунт почав підсихати — сміливо розпушуйте. Регулярне розпушування допоможе рослинам набагато швидше підрости. Але в цьому випадку будьте гранично уважні — глибоко рихлити ні в якому разі не можна, так як коріння огірків знаходяться у землі на невеликій глибині.

Не забувайте прищипувати огірки, коли сформується п’ятий листок. Це допоможе бічним побігам швидше дозріти. Прищіпку краще робити гострим ножем. Ніколи не відривайте руками! Зріз повинен бути між п’ятим і листком, який ще не розпустився.

Іноді варто провести мульчування землі торфом або звичайним гноєм. Його товщина може бути близько 5 сантиметрів.

Як тільки Ви помітили дозрілі плоди огірків — відразу їх прибирайте, інакше нові плоди вже не виростуть. Не наступайте, не мніть і не пошкодьте рослини — вони можуть взагалі припинити плодоносити.

Якщо у огірків з’явилася гіркота, то не звинувачуйте себе відразу. Гіркота може з’являтися з-за перепадів температури і зміни погоди.

Читайте:   Огляд ранніх популярних сортів огірків

Виконуйте ці правила і ваш урожай огірків порадує вас, адже тільки від вас залежить, чи будуть ваші огірочки смачними і хрусткими.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*