Головна / Дизайн кімнат / Ванна кімната / Як вибрати змішувач. Сантехнічні тонкощі

Як вибрати змішувач. Сантехнічні тонкощі

Як вибрати змішувач

Змішувачі – невід’ємна частина будь-якого впорядкованого будинку. Від якості їх роботи залежить не тільки комфорт, але і безпека мешканців квартири.

Сьогодні в магазинах представлений досить широкий асортимент змішувачів – від недорогих до ексклюзивних, які легко впишуться в навіть найдорожчий і вишуканий інтер’єр ванної кімнати. Для того, щоб не заблукати в цьому різноманітті, давайте звернемось за допомогою до фахівця по ремонтно-будівельним роботам з 20-річним стажем Івану Данилову:

– «Зі мною часто радяться клієнти з приводу вибору сантехніки. Справа в тому, що цей ринок, як і будь-який інший, рясніє азіатськими підробками, які часом непрофесіоналові буде складно відрізнити від справжнього, гідного уваги товару. На жаль, навіть гучне ім’я популярної фірми або висока ціна виробу не гарантують обіцяну якість. І якщо у випадках з більшістю інших предметів побуту невірний вибір б’є тільки по кишені, то у випадку з сантехнікою це може згубно позначитися на здоров’ї. Наприклад, змішувач, виконаний з дешевого сплаву металів, в буквальному сенсі робить рідину отруйну. При подачі в такий неякісний корпус гарячої води, змішувач перенасичує її цинком, подразнює слизові оболонки людини, що може призвести до сильного болю і отруєння. Особливо це небезпечно для дітей, які важче переживають подібні симптоми. Тому підсумуємо. Сантехніка повинна відповідати трьом критеріям: бути якісною, бути функціональною і при цьому стильною, щоб бути в гармонії з дизайном ванної кімнати.»

Електронні змішувачі

Допоможуть заощадити воду – ними якраз часто оснащують громадські місця: кінотеатри, торгові центри, аеропорти. Вода починає текти по сигналу оптичного датчика, коли до нього підносиш руки. Такі змішувачі здатні запам’ятовувати бажану вами температуру і запобігати сильним коливанням температури, що допоможе уникнути опіку або, навпаки, крижаної води. Тим не менш, технічно вони не дуже надійні, і в домашніх умовах не так вже необхідні.

Читайте:   Мозаика - идеальное решение для вашей ванны

Двохвентильні змішувачі

Поступово втрачають популярність – вони доречні, якщо напір води стабільний і симетричний.

Класичні змішувачі

Найбільший попит припадає на «класичні» одноважільні вироби, в яких можна регулювати не тільки температуру води, але і її напір. І ті й інші досить довговічні, тут при покупці слід звернути увагу на технологію виробництва. Краще всього вибирати сталеві німецькі та американські змішувачі з багатошаровим хромуванням. Наприклад, зупинивши свій вибір на бренді Grohe ймовірність того, що ви підхопите підробку дуже незначна.

  • Думка
Пам’ятайте: чим легше змішувач по вазі, тим більше в ньому домішок. Чим більше діаметр картриджа одинважільного виробу, тим більше його пропускна спроможність і довговічність. Зверніть увагу на кут нахилу змішувача. Якщо він дуже гострий, то потік води буде створювати неприємний гул. Наявність спеціальної пластикової жаростійкою сіточки – аератора – забезпечить рівний потік рідини. До того ж, на відміну від металевої, вона не іржавіє.

Цікаво

Консервативну Англію жартома називають «цивілізацією без змішувачів». Там до цих пір повсюдно зустрічаються роздільні крани для гарячої та холодної води.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*