Головна / Будівельні матеріали / Металопрокат від компанії ТВК “АМБАР”: якість та широкий асортимент

Металопрокат від компанії ТВК “АМБАР”: якість та широкий асортимент

Металопрокат від компанії ТВК "АМБАР"

Вироби з металу оточують нас всюди і використовуються абсолютно у всіх сферах нашого життя. Універсальність металопрокату пояснюється різноманітністю сортаменту виготовлених з нього виробів, а також застосуванням марок сталі з різним хімічним складом. Змінюючи співвідношення елементів в складі, можна адаптувати продукцію, що випускається до самих різних експлуатаційних умов.

Компанія ТВК “АМБАР” пропонує тут великий асортимент сертифікованого металопрокату високої якості. Десятирічний стаж роботи в цій сфері дозволив:

  • сформувати власну солідну, технічно оснащену металобазу;
  • працювати без посередників і тільки з кращими виробниками;
  • організувати максимально швидку доставку.

Металопрокат від компанії ТВК "АМБАР"

Компанія реалізує всі існуючі види металопрокату:

  • трубний: в асортиментний перелік включені чавунні, сталеві труби для будівництва трубопроводів різного призначення, в тому числі, водогазопровідні труби і труби для потреб житлово-комунального господарства;
  • фасонний металопрокат: швелери, балки і кути стандартних типорозмірів для будівництва будівель і споруд;
  • листовий: представлений сталевими листами і профнастилом, необхідними для монолітного будівництва, машинобудування та багатьох інших галузей;
  • сортовий: арматура, квадрати, круги, катанка, смуги та інші вироби, використовувані в монолітно-каркасному будівництві і для інших виробничих і побутових потреб.

У будь-якій галузі-енергетиці, машино – і приладобудуванні, електротехніці, на підприємствах харчової промисловості і в меблевому виробництві – ніде не обійтися без металопрокату.

Досвідчені співробітники компанії ТВК “АМБАР” допоможуть вибрати необхідну продукцію під конкретні завдання, забезпечать оперативну доставку в зручний для клієнта час, а при необхідності організують зведення металоконструкцій із замовлених матеріалів.

Комплектуючи замовлення, менеджери компанії не тільки нададуть консультаційну допомогу, але і підберуть металопрокат, забезпечать його нарізку, укомплектують машину або вагон, причому доставка можлива в складі збірного вантажу, що знизить витрати на транспортування, забезпечать експедирування і повне збереження вантажу. Зручне місцезнаходження Металобази поблизу від транспортних розв’язок дозволяє оптимізувати процес доставки, прискорити її і зменшити вартість.

Читайте:   Гіпсокартон - види, область застосування та розміри

Конкурентоспроможні ціни на продукцію пояснюються дилерськими перевагами компанії, які надають їй заводи-виробники. Асортимент виробів, які пропонує компанія, постійно розширюється, а за індивідуальною домовленістю можна замовляти металопрокат нестандартних розмірів. Доставка придбаної продукції здійснюється практично в усі населені пункти України.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*