Головна / Підлога / Міжкімнатні пороги та їх монтаж

Міжкімнатні пороги та їх монтаж

Така проста деталь, як міжкімнатні пороги грають велику роль в будь-якому житлі. Вони є обов’язковою частиною міжкімнатного простору. Пороги сприяють більш щільному примиканню дверей до коробки дверного полотна, зводячи до мінімуму утворення щілин і зазорів.

Завдяки тому поліпшується звукоізоляція приміщення, попереджається поширення запахів, краще зберігається тепло. З монтажем таких виробів можна впоратися самостійно. Велий вибір міжкімнатних порогів на сайті Vsiprofili.

міжкімнатні пороги

Зміст статті (Содержание)

Підготовчий етап

Перш ніж займатися монтажем міжкімнатних порогів необхідно розібратися які з існуючих видів порогів будуть сумісними з покриттям в приміщенні. Так поріжок для ламінату можна використати у класичному варіанті, у вигляді накладного, кантового чи вигнутого порога. Дуже важливо – якщо між приміщеннями є перепади висоти, то використовують вироби з металу. Пороги з пвх або дерева просто можуть не витримати того навантаження. Поріжок для лінолеуму може бути використаний як однорівневий (для стику між різними полотнами) або багаторівневий (для з’єднання полотен різної висоти). Крім вибору самого порога, в підготовчому етапі необхідно подбати про набір інструментів для роботи. І тільки після цього здійснюється демонтаж старого порога.

Процес монтажу

Першим етапом роботи буде здійснення замірів, щоб вирізати поріг необхідної довжини. Далі необхідно діяти в залежності від типу конструкції порога. Пороги з відкритою системою кріплення монтувати набагато простіше. Використання профілів з готовими отворами спрощує роботу. Профіль прикладають до підлоги і відзначають на ньому місця кріплення. Після цього виконуються отвори в намічених місцях певного діаметру, встановлюються профілі з пластика і закріплюється поріг за допомогою шурупів. Найкраще використовувати шурупи з декоративними шляпами.

міжкімнатні пороги

Установку порогів із закритою системою кріплення вибирають з естетичних міркувань. Для цього використовуються планки з плаваючими внутрішніми отворами. Також необхідно підготувати зазори в порозі і встановити в них дюбеля. Акуратно вставляються шурупи в планку, щоб вони потрапили в свої серединки. Потім поріг трохи вдавлюють в підлогу, для більшої надійності. Для цього використовують молоток і папір, для попередження пошкодження поверхні.

Читайте:   Монтаж плитки на теплу підлогу

Сучасний винахід вже давно відомо на будівельних та інших спеціалізованих ринках. Даний факт дає перевага в тому, що до системи допустимо запросто відшукати комплектуючі окремі елементи, наприклад, гумовий ущільнювач. Для заміни опускається щіточки або гумового ущільнювача, не потрібно демонтувати всю конструкцію з порожнини двері. Можна просто замінити деталь легким способом, який вказано до конкретного виробу в прикладеній інструкції з експлуатації.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*