Головна / Будівництво і ремонт своїми руками / Вартість ремонту квартири за м2 в м. Київ в новобудові та його особливості

Вартість ремонту квартири за м2 в м. Київ в новобудові та його особливості

Вартість ремонту квартири

Придбати квартиру в новобудові можна з чорновою обробкою, чистовою та «під ключ». У кожного варіанта є свої прихильники, але найпопулярніший перший варіант, коли власник отримує в розпорядження лише бетонну коробку з вхідними дверима і склопакетами.

Причин кілька:

  • власники хочуть облаштувати житло на власний розсуд;
  • не задовольняє якість робіт забудовника;
  • важлива вартість квартири: краще віддати гроші за додаткові метри, аніж за ремонт сумнівної якості.

Київська компанія NSDgroup здійснює повний комплекс ремонтних робіт, у тому числі ремонт у новобудовах. На сайті компанії nsdgroup.com.ua можна отримати детальну інформацію про види робіт, що проводяться, та вартість ремонту квартири за м2 Київ за посиланням https://nsdgroup.com.ua/stoimost/. Досвідчені фахівці обстежать об’єкт, складуть кошторис ремонту, оптимізуючи при цьому витрати, закуплять матеріали та проведуть якісний ремонт.

Особливості ремонту в новобудові

Найбільша проблема панельних і цегляних будівель – усадка будинку перші 2-3 роки, тому потрібно або почекати з ремонтом, поки пройде цей час, або використовувати матеріали, які не деформуються, і відповідні технології, наприклад плаваючі підлоги, а також проводити армування, використовувати демпферні стрічки, порізати компенсаційні шви.

Складання детального продуманого дизайн-проекту стане запорукою комфортності вашого проживання та індивідуальності інтер’єру. Якщо замовити ремонт “під ключ” у NSDgroup, то в ньому будуть враховані абсолютно всі моменти: розплановані кімнати, перегородки, теплі підлоги, системи зберігання та розведення всіх комунікацій, розташування освітлювальних приладів, розеток та вимикачів, зроблено точні розрахунки для вбудованих меблів на кухні тощо. Самому грамотно організувати весь простір практично неможливо.

Особливості ремонту в новобудові

Слід враховувати, що спочатку, коли ремонтом будуть зайняті всі сусіди, обмежень на проведення «шумних» робіт немає, але надалі доведеться підлаштовуватися під встановлений законодавчо «режим тиші». Також на стадії загального ремонту часто трапляються всілякі протікання, і тільки натяжна стеля врятує відремонтовану квартиру від цих неприємностей.

Читайте:   Плінтуси на стелю — інструкція по монтажу

Ну і, звичайно, важливо замовляти в добрих фахівців компанії NSDgroup, які займатимуться проведенням ремонту у комплексі; тоді не доведеться чекати тижнями, поки висохне стяжка, щоб розпочати наступний етап робіт. Та й компанія відповідатиме за якість ремонту.

Етапи проведення ремонтних робіт у новобудові

Насамперед, у квартирі відповідно до проекту переносять або встановлюють перегородки, прокладають під усю сантехніку санітарно-технічні труби, електропроводку. Далі вирівнюють і шпаклюють стіни та стелі. Гіпсокартонні навісні конструкції не рекомендуються, тому що через усадку будинку їх може перекосити, і підуть тріщини.

Саме час зайнятися і звукоізоляцією, якщо вона потрібна. Потім заливають стяжку як чорнову підлогу. Підлоги також можуть бути теплими або наливними. Поки стяжка «зріє», обробляють ванну та туалет.

Настає черга фінішного оздоблення: побілки або фарбування стелі (або встановлення натяжної), поклейка шпалер або інше оздоблення стін, укладання покриття для підлоги, встановлення міжкімнатних дверей, плінтусів, наличників, розеток і вимикачів.

Обсяг роботи має бути значним, і тут дуже важлива кваліфікація працівників. Запрошуючи різні бригади на різні види робіт, ви затягуєте процес ремонту і ніколи не знайдете крайніх, якщо виявите дефекти. Все-таки варто серйозно подумати про залучення компанії NSDgroup, яка здає об’єкти «під ключ», щоб уникнути марних втрат часу, фінансів та нервів.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*