Головна / Меблі для дому / Як дізнатися, яка буде вартість вашої кухні і від яких факторів вона залежить?

Як дізнатися, яка буде вартість вашої кухні і від яких факторів вона залежить?

Як дізнатися, яка буде вартість вашої кухні

Замовляти кухонний гарнітур доводиться в двох ситуаціях: коли потрібно зовсім нестандартне рішення в плані ексклюзивності і, навпаки, коли тіснота приміщення змушує розробляти індивідуальний проект, щоб хоч якось розмістити побутову техніку, шафи і домочадців.

Якщо з вартістю готових гарнітурів або окремих модулів можна ознайомитися відразу в магазині, то при замовленні індивідуального набору доведеться враховувати ціни на всі складові елементи і різниця виходить істотною.

Як розрахувати вартість кухні?

Найскладніший спосіб – розраховувати самостійно: це довгий процес і вимагає глибокого вивчення цього питання. Багато компаній, що продають і що виготовляють меблі на замовлення, розміщують на своїх сайтах онлайн-калькулятори. Ввівши дані про розміри кухонних шаф, матеріал виготовлення, про фурнітуру та оздоблення, можна швидко дізнатися приблизну ціну різних комплектів.

Є ще один варіант – можна викликати додому дизайнера компанії і він не тільки підрахує вартість вашого майбутнього гарнітура, але і дасть цінні поради з облаштування кухні, щоб вона радувала красою, функціональністю і була зручною для господині і всіх членів сім’ї.Як розрахувати вартість кухні

Які чинники будуть впливати на вартість кухні?

В першу чергу, її розміри та конфігурація: буде вона лінійна, кутова, П-образна або острівна.

Важливо і тип конструкції: створена кухня за типовим або індивідуальним проектом. Гарнітур, зібраний з готових секцій, обходиться на чверть дешевше, ніж виконаний за замовленням. Не слід думати, що типові меблі представляють собою якісь безликі шафи низької якості. Досить побачити кухні щоб переконатися, наскільки привабливими, оригінальними і функціональними вони можуть бути.

Наступний «глобальний» фактор – матеріал виготовлення. У натуральної деревини найбільш високий цінник; заощадити без шкоди для якості можна, якщо вибрати меблі з МДФ з покриттям з ПВХ плівки, пластику або емалі. Для стільниці можна, звичайно, вибрати натуральний граніт і потішити своє самолюбство, але анітрохи не гірше штучний камінь або паперово-шаруватий пластик, який стійко виносить навіть самі екстремальні випробування.

Читайте:   Як встановити витяжку на кухні самостійно - інструкція з відео

Як дізнатися, яка буде вартість вашої кухні

Фурнітура теж заслуговує уваги. У готових комплектах змінити вже нічого не вийде, але на стадії замовлення дорогі доводчики і підйомні механізми можна замінити на аналогічні вироби менш розкручених брендів, але такої ж високої якості. Дуже зручно користуватися висувними кошиками, каруселями, але ці пристрої дуже дорогі. Якщо ви нічого не маєте проти звичайних дерев’яних полиць, це дасть ще кілька відсотків економії.

Елементи декору надають гарнітуру неповторність і виразність. Вітражі, решітки, скляні і дзеркальні вставки, балясини і перила, оригінальне освітлення – ці доповнення теж вносять істотний внесок у вартість кухні.

Так що потрібно ретельно продумати дизайн кухні, її розташування і розміри, вибрати необхідні доповнення, тверезо оцінити свої фінансові можливості, відкоригувати відповідно з ними свої плани – і тільки потім відправлятися за новою кухнею.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*