Головна / Будівельні матеріали / Який полікарбонат вибрати для навісу

Який полікарбонат вибрати для навісу

полікарбонат для навісу

Коли виникає питання як вибрати полікарбонат для навісу, перш за все, необхідно звертати увагу на такі параметри, як товщина листа та стійкість до ультрафіолету. Оптимальною вважається товщина від 8 до 10 мм. Її цілком достатньо для успішної компенсації навантажень (вітерові, снігові, град), що впливають на конструкцію. Всього на вибір представлено три різновиди такого матеріалу:

  • стільниковий;
  • профільований;
  • монолітний.

Вибрати та купити полікарбонат можна на сайті компанії Poli-Carbonate, де ціна на полікарбонат в Києві досить приємна, а досвідчені фахівці допоможуть визначити тип, розміри та необхідну кількість аркушів. А остаточний вибір типу матеріалу залежить саме від його ціни та вартості супутніх матеріалів. Наприклад, при меншому навантаженні знижується і вимога до несучої здатності – металеві ферми розміщують на більшій відстані, знижуючи витрати на метал та монтаж.

Стільниковий полікарбонат

Будуючи навіс із стільникового полікарбонату, можна суттєво заощадити. Недоліками є лише його схильність до механічних пошкоджень, а також комплекс супутніх профілів: стикувальний, роз’ємний, що примикає до стіни, кутовий і т.д. Виняток останніх загрожує проникненням в стільники вологи, сміття і навіть листя.

Другою важливою особливістю та споживчою перевагою є типорозмір. На вибір пропонуються листи завдовжки 6 та 12 метрів. Ширина одного листа – 2,1 м. Враховуючи простоту обробки матеріалу, використовуючи лише кілька листів, можна побудувати якісний навіс у найкоротші терміни.

Серед недоліків варто відзначити недовговічність та високу схильність до зміни кольору. При виборі прозорого листа вже за кілька років він стає матовим і непрезентабельним.

Стільниковий полікарбонат

Стільниковий полікарбонат

Профільований полікарбонат

Найкращий варіант для будівництва навісу. Як і стільниковий, має невелику вагу, але відрізняється цілісністю структури і не схильний до зміни кольору. Більш того, він може застосовуватися при зведенні теплих навісів, так як має чудову світлопропускну здатність і теплоізоляційні властивості.

Читайте:   Какой плиткой лучше замостить садовые дорожки? Делаем правильный выбор

Серед інших істотних переваг можна назвати:

  • Зручний для монтажу розмір листів – 3660х660м.
  • Можливість обробки будь-якими підручними матеріалами.
  • Сертифікація ISO 9001:2000 (щонайменше десять років гарантії).
  • Пожежостійкість (використання алюмінієвих перехідників дозволяє організувати виведення димоходу каміна чи мангалу).
  • Випускається два види профілю – трапеція чи хвиля.

Монолітний полікарбонат

Є найнадійнішим, тому що не має у своїй основі порожнеч, а його структура максимально схожа з оргсклом. Використовуючи цей полікарбонат під час будівництва навісу, можна розраховувати на сучасний дизайн, високу шумоізоляцію (поглинання звуків на рівні шиферу) та довговічність. Спеціальне напилення захищає зовнішню площину від стирання та появи подряпин.

Монолітний полікарбонат

Монолітний полікарбонат для навісу

Серед ключових вад при будівництві навісу з таким перекриттям варто відзначити вагу монолітного полікарбонату. Невеликий лист розміром 120х160 см важить близько 14 кг, що ускладнює не тільки монтаж з організацією кількісних з’єднань, але і реалізацію несучої конструкції. У навісу 6х3 м ферми, що несуть, будуть розташовуватися кожні 1,4-1,6 м. Якщо за проектом передбачений різкий схил, зовнішні стійки посилюються на кожну ферму прутом або тросом діаметром від 2 мм.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*