Головна / Як побудувати дім / Заглушки приварні з нержавіючої сталі

Заглушки приварні з нержавіючої сталі

Заглушки приварні з нержавіючої сталі
Виготовлення заглушок еліптичних

Дану деталь виготовляють із різних марок сталі:

  • нержавіюча;
  • легованою;
  • мартенівській;
  • вуглецевої.

Від матеріалу виготовлення залежить якість та експлуатаційні параметри заглушки: міцність, надійність та термін служби. Щоб деталь виконувала свою функцію, її необхідно правильно змонтувати до трубопровідної системи. Максимальний робочий тиск деталі становить 16 МПа, а температура – від -70°С до +450°С.

Заглушки нержавіючі еліптичні виробляють такими способами:

  • газової вирізки;
  • гарячого штампування.

Першим методом користуються спеціалізовані підприємства із дорогим обладнанням. У такому випадку виробляються деталі за стандартом ГОСТ 6533-78 або ТУ 102-488-95, тому дані заглушки мають великі діаметри (більше 530 міліметрів) та тонкі стінки.

Другий метод використовують із виготовлення різних партій деталі. Таке виробництво не має відходів, тому вважається дешевшим. В даному випадку заглушки виготовляються згідно з стандартом ГОСТ 17379-2001, тому вони безшовні та мають товстіші стінки. Для штампування деталі використовують гідравлічний прес, за допомогою якого можна вичавити деталь необхідної товщини.

Також заглушку можна зробити за допомогою зварювальних робіт. У такому разі задня стінка приварюється до бортів. Це більш дешевий спосіб, але надійність деталі значно гірша, тому її можна використовувати лише за низького тиску робочого середовища.

Основні параметри еліптичних заглушок з нержавіючої сталі

Таку деталь можна використовувати за різних температур в діапазоні від -70°С до +450°С. Цю характеристику добре видно при різких перепадах температур робочого середовища.

Робочий тиск, який може витримати заглушка, залежить від товщини стінок (1 – 4 міліметри). Максимально допустимий тиск для цієї деталі – 25 МПа, при цьому необхідно купувати товстостінний виріб. Для низьких тисків краще не переплачувати та брати тонкостінну деталь.

Читайте:   Як побудувати будинок недорого: параметри бюджетного будинку

Заглушки еліптичні виготовляють із таких марок нержавіючої сталі:

  • AISI 304 (08Х18Н10) – харчова сталь, яку використовують на більшості підприємств (не лише харчових). Дана нержавіюча сталь містить мінімальну кількість вуглецю і чудово показує себе в трубопроводах з окислювальним робочим середовищем. Крім цього, її використовують для сильних кислот малих концентрацій при низьких температурах (азотної, хлорної, соляної, сірчаної), а також для слабких кислот при середніх температурах (яблучної, оцтової, лимонної, молочної).
  • AISI 316 – кислотостійка сталь, яку використовують на фармацевтичних та хімічних підприємствах. До її складу входить більше нікелю та молібдену, тому вона має високу стійкість до корозії. Також вона витримує киплячу 20% фосфорну кислоту, сірчистий газ, органічні кислоти та сірчану кислоту (при певній температурі та концентрації).
  • AISI 321 (12Х18Н10Т) – жароміцна та жаростійка сталь, яка має у своєму складі підвищену кількість титану. Вона витримує високі температури (+600°С – +800°С) і легко піддається зварювальній обробці.

Купити заглушку нержавіючу в Україні

У нашому інтернет-магазині fiting.top зібрано великий асортимент нержавіючих деталей, у тому числі заглушок. На сайті можна підібрати днища різних діаметрів (від 21,3 мм до 323 мм). Замовлені товари відправляються на всій території України за допомогою компанії Нова Пошта. Для уточнення нюансів, звертайтесь до наших консультантів, вони дадуть відповіді на всі запитання та допоможуть з підбором відповідної деталі.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*