Головна / Дизайн кімнат / Ванна кімната / Дизайн суміщеного санвузла 3 кв. м – 4 варіанти планування

Дизайн суміщеного санвузла 3 кв. м – 4 варіанти планування

Дизайн суміщеного санвузла 3 кв. м

Сьогодні ми розглянемо варіанти планування санвузла площею 3 квадратних метри. Настільки маленький простір зобов’язує нас максимально ефективно використовувати кожен наявний сантиметр. Ми повинні правильно розставляти пріоритети, вибирати відповідного розміру меблі, а деякі елементи навіть виготовляти на замовлення. Це допоможе у межах такої невеликої кімнати створити гармонійний простір, який за своєю функціональністю не буде поступатися санвузлам більшого розміру.

Для прикладу представляємо вам чотири різні планування. Кожен з них має свої особливості, нюанси і відмінні риси. Коротко ми ознайомимося з кожною з них, визначимо сильні і слабкі сторони тієї чи іншої розстановки. Сподіваємося, ця добірка допоможе вам зробити власний санвузол більш привабливим і ефективним.

Планування №1

варіант планування суміщеного санвузла 3 кв. м Переваги: в санвузлі присутні всі необхідні для дотримання гігієни сантехнічні прилади; досить велика загальна площа душової кабіни.

Недоліки: не надто велика глибина душової кабіни (бажаний розмір – 900 мм і більше); по обидві сторони від унітазу не занадто багато простору.

На що звернути увагу: душову кабіну з великою ймовірністю потрібно робити за індивідуальним замовленням – зараз найчастіше замовляють тільки скляну створку, піддон роблять в один рівень з підлогою, використовуючи вбудований трап для зливу води, а також вмонтовані в стіну змішувачі.

варіант планування суміщеного санвузла 3 кв. м 1

Планування №2

варіант планування суміщеного санвузла 3 кв. м Переваги: зі входу в санвузол відразу видно умивальник – найчастіше це один з найкрасивіших предметів меблів і сантехніки, що позитивно позначається на зовнішньому вигляді і перше враження від кімнати.

Недоліки: єдино допустиме місце для рушникосушки не можна назвати ідеальним – в такому тісному приміщенні велика ймовірність того, що рушники, які на ньому будуть розташовані, періодично будуть випадково зачіпати руками.

Читайте:   Вікно у ванній кімнаті

На що звернути увагу: скло в душовій кабіні краще використовувати прозоре, а не матове – воно візуально не зменшує простір, яке так дорого, і в санвузлі площею 3 м2 – особливо.

варіант планування суміщеного санвузла 3 кв. м 

Планування №3

варіант планування суміщеного санвузла 3 кв. м Переваги: вдало розташована рушникосушка; унітаз при вході з кімнати не кидається в очі.

Недоліки: з-за близькості душової кабіни простору навколо тумби з умивальником не дуже багато (особливо з лівого боку).

На що звернути увагу: ви можете використовувати вбудовану інсталяцію для унітазу або купувати відразу комплект з зовнішнім бачком – в принципі, кожна із запропонованих планувань дозволяє змінювати цю позицію; у випадку з вбудованою інсталяцією подумайте про те, щоб грамотно використовувати простір над нею, повісивши там полки, спорудивши невелику шафа для зберігання або навіть просто прикрасивши виступ декором.

варіант планування суміщеного санвузла 3 кв. м 

Планування №4

варіант планування суміщеного санвузла 3 кв. м Переваги: досить простора ділянка перед умивальником, зручне розташування рушникосушки.

Недоліки: вибираючи стулки для душової кабіни, потрібно контролювати спосіб їх відкривання, щоб вихід виявився не заблокованим вже заздалегідь спланованою розстановкою меблів (швидше за все, в переважній більшості випадків буде відкриватися тільки центральна частина).

На що звернути увагу: всередині душової кабіни, якщо її бічними стінками будуть служити самі стіни кімнати (не несучі), можна організувати неглибокі, сантиметрів по 10, ніші для розташування в них косметики.

варіант планування суміщеного санвузла 3 кв. м На наочних прикладах ми довели, що навіть скромний санвузол може бути дуже функціональним. За декором: кілька цікавих рішень в оформленні стін, меблів або освітлення – і ви станете володарем не лише функціональної, але й гарної ванної кімнати. Адже найважливіше – правильне компонування сантехнічних приладів і меблів ми вже обговорили і тепер, коли хороший фундамент закладений, можна приділяти увагу деталям і візуальним ефектам.

Читайте:   Душевые кабины в ванную: конструктивные особенности и функциональные возможности

Фотографії маленької ванноїЗалишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*