Головна / Побутова техніка для дому / Маст-хев техніка для маленької квартири

Маст-хев техніка для маленької квартири

Облаштовуючи невелику оселю, потрібно подумати про електроніку. Насамперед її потрібно вписати в дизайн за розмірами. Також варто розуміти, що деякі види техніки можуть бути недоречними в маленькій квартирі. Розглянемо, що купити для невеликої оселі.

Маст-хев техніка для маленької квартири

Очищувачі та зволожувачі повітря

Це дуже корисні девайси, які варто придбати для будь-якої квартири. Вони допомагають підтримати мікроклімат. Зволожувачі насичують кисень мікрочастинками води, а купити очищувач повітря варто для створення безпечного від мікробів та вірусів середовища. Особливо це актуально, якщо в квартирі буде жити дитина. В маленькому приміщенні віруси розповсюджуються швидше, а девайс запобігатиме підхопленню хвороби.

Все для готування

В смарт-квартирах зазвичай не вистачає місця на велику плиту з духовкою. Замість цього краще придбати декілька окремих девайсів. Повноцінно готувати можна з:

  • Варильною поверхнею. Вона вбудовується в гарнітур, не займаючи багато місця. Достатньо буде купити модель з двома конфорками.
  • Духовою шафою. В ній можна запікати м’ясо, рибу, овочі та фрукти. Маленький девайс не розрахований на кондитерські вироби, тому зготувати торт в шафці буде складніше.
  • Мікрохвильовкою. Деякі моделі обладнані великою кількістю режимів. В них можна варити, смажити, запікати, робити гриль тощо.
  • Мультиваркою. Перевага девайсу в наявності багатьох режимів для приготування та мобільності.

Всі види техніки для маленької квартири краще купувати зменшеного розміру. Доречними будуть вбудовані моделі. Невелику за розміром та зручну електроніку для дому можна подивитись в асортименті Allo.ua.

Для прибирання

Робот-пилосос виконує автоматичне прибирання. Багато моделей наділяють сухим та вологим режимами. Їхня перевага для малого приміщення — розмір. Роботи-пилососи невеликі, отже не потребують багато місця для зберігання. До того, гаджет ефективно прибирає приміщення, не потребуючи вашого контролю.

Читайте:   Варочные поверхности Electrolux: их особенности и преимущества

Кондиціонер та обігрівач

Для створення температурного режиму необхідно придбати окрему техніку. Маленькі квартири влітку бувають душними, тому варто купити кондиціонер. Не нехтуйте цією технікою, адже в спеку вона врятує від теплового удару. Розмір кондиціонеру обирайте на власний розсуд — розташований під стелею, він не заважатиме.

Якщо квартира маленька, але холодна, потрібен обігрівач. Для невеликої оселі важливо зберегти якомога більше місця, тому техніку для опалення краще обирати малогабаритну. Для підвищення температури в приміщенні можна купити масляний радіатор. Ідеальним вирішенням буде керамічний обігрівач. Його можна повісити на стіну, вирішуючи проблему обмеженого місця. Це один з найбезпечніших типів техніки для обігріву. Кераміку також розташовують у ванній кімнаті, адже вона вологостійка та розроблена для безпечного контакту з водою.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*