Головна / Побутова техніка для дому / Пральні машини Candy: у чому їх переваги перед іншими марками?

Пральні машини Candy: у чому їх переваги перед іншими марками?

Пральні машини Candy

Сумнівів в необхідності покупки пральної машини-автомата вже давно ні у кого не виникає. Питання тільки в тому, яку марку вибрати? Досить багато господинь зупиняють свій вибір на торговій марці «Candy», представниці якої цілком заслужено придбали таку популярність.

Якими перевагами володіють пральні машинки Candy

У цих машин італійські “коріння”: перший напівавтомат Candy виробили в 1954 році в передмісті Мілана, і бренд швидко отримав світову популярність.

Основною перевагою цього бренду є бюджетна ціна, але вона ніяким чином не впливає на функціональність: пральні машини Candy, навіть найдорожчі, володіють всім необхідним набором функцій, і їх досить багато.

Асортимент машин включає і фронтальні, і вертикальні моделі з різною місткістю бака: від 3 до 8 кг. Компактний корпус вертикальних моделей і кришка, що відкидається вгору,  дозволяють вмістити машинку в найвужчі місця, причому кількість функцій і програм від цього не скорочується.

Ще один плюс бренду – наявність компактних фронтальних моделей. Їх невелика висота (всього 68-70 см) дає можливість вбудовувати їх під раковину, що важливо в умовах малогабаритних приміщень. Єдине обмеження в трикілограмової місткості бака, тому на велику сім’ю вони не розраховані.

Просте, інтуїтивно зрозуміле управління не викличе ніяких сумнівів у правильності своїх дій. Представлені моделі, як з механічною панеллю, так і з сенсорною. Кожна машинка крім основних програм прання оснащена рядом додаткових функцій, наприклад, відкладеним стартом, захистом від дисбалансу і протікання, збереженням свіжості білизни, випадково забутого в барабані. Число програм доходить до 20, деякі моделі здатні навіть сушити білизну до певного відсотка вологості.

Приємним бонусом стає довший гарантійний термін; також досить часто оголошуються знижки на пральні машини, що робить покупку ще більш вигідною.

Читайте:   Как выбрать триммер для бороды и усов

І якщо ви вже вирішили, то така пральна машина https://comfy.ua/ua/wash-machines/, яку буде варто ще із-за її економічності, так як розробники виробів цієї торгової марки домоглися зниженого споживання електроенергії і скоротили витрату води.

Пральні машини Candy

“Слабкі місця” пральних машин Candy

До недоліків можна віднести хворобливу реакцію цих машинок на перепади напруги і недостатню міцність зовнішніх елементів: лючків фронтальних моделей і кришок вертикальних.

Якщо резюмувати вищевикладені моменти, то можна зробити висновок, що Candy гідні пральні машини з категорії економ-класу; така покупка по кишені будь-якій сім’ї, і свою роботу вона виконує на «відмінно».


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*