Головна / Будівельні матеріали / Використання в дизайні інтер’єру гіпсової ліпнини: види і стилі

Використання в дизайні інтер’єру гіпсової ліпнини: види і стилі

Гіпсова ліпнина

У сучасних інтер’єрах широко використовується рельєфні прикраси або ліпнина, яка доречна для декорування приміщень різного призначення. Елементи ліпного декору ідеально впишуться в дизайни, що мають різний стильовий напрямок.

У каталозі компанії www.gesso.com.ua гіпсова ліпнина GESSO представлена в повному асортиментному ряді гіпсових виробів, які маючи різний рівень складності, підійдуть для декорування інтер’єрів різних архітектурних стилів. Залежно від площі приміщення, висоти стель і дизайну підбирається вид ліпнини.

Гіпсова ліпнина

Маючи натуральний склад, гіпсова ліпнина дуже екологічна і нешкідлива. Декорувати таким матеріалом можна будь-яке приміщення, де немає підвищеної вологості. Ліпні елементи гармонійно впишуться в інтер’єр і додадуть йому особливу ексклюзивність, особливо якщо декор виконаний за індивідуальним замовленням.

Види гіпсової ліпнини

Гіпс має переваги:

  • він екологічний і міцний;
  • може розміщуватися у вологих приміщеннях;
  • стійкий до температур.

Мінус лише один – вага конструкції, але це не біда, адже у вік технологій вже винайдені методи надійного кріплення ліпнини на поверхні.

Ліпнина з полістиролу

Полістирол – дуже доступний матеріал, з якого можна виготовити легке і недорогу рельєфну прикрасу, яка завдяки сучасним технологіям, може мати різну конфігурацію. Використання такого елемента декору дуже економічно, матеріал добре миється, не боїться вологи, легкий в роботі.

Поліуретановий декор

Вироби з поліуретану легкі, мають чіткі геометричні межі, пластичні і безпечні. Поліуретанові декоративні елементи є хорошою імітацією масивних гіпсових конструкцій. Поліуретановий декор довго експлуатується і при невеликому бюджеті на ремонт допоможе виконати дизайн розкішного сучасного інтер’єру.

Стилі гіпсової ліпнини

Ліпний декор може мати різну конфігурацію, що допоможе йому успішно вписатися в будь-інтер’єрний стиль.

гіпсова ліпнина в стилі бароко

Гіпсова ліпнина в стилі бароко

Борроко – цей стиль відрізняє несиметричність, об’ємні елементи і хитромудрі орнаменти.

Читайте:   Огнеупорный кирпич и его виды

Ампір – використовується химерна ліпнина, суворої геометричної форми, за допомогою якої приміщенню надається розкішний і урочистий вигляд.

Модерн – популярний напрямок, який уособлює собою прагнення до простого і витонченого стилю, для якого характерна якась асиметричність.

гіпсова ліпнина в Східному стилі

Гіпсова ліпнина в Східному стилі

Східний стиль: етнічний орнамент, розкішна і багата на вигляд ліпнина передасть таємничу атмосферу сходу. Арочні вікна з елементами ліпнини.

Арт-деко – еклектичний стиль, де елементи ліпнини матимуть незвичайну форму з доповненням з цікавих деталей і абстрактних мотивів.

Використання ліпнини в сучасному інтер’єрі дозволяє втілити будь-які дизайнерські задуми, домогтися особливого зорового ефекту і індивідуальності обробки.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*