Головна / Електрообладнання / Сонячні батареї і їх використання в побуті

Сонячні батареї і їх використання в побуті

Сонячні батареї і їх використання в побуті

Щороку кількість бажаючих використовувати енергію сонячних батарей в побуті невблаганно зростає. Все частіше на дахах і балконах будинків видно сонячні батареї, що забезпечують власників будинків необхідною їм кількістю електроенергії, що дозволяє економити на опаленні і витратах пов’язаних з його оплатою.

Електроенергії, що виробляється сонячними батареями достатньо не тільки для роботи електроприладів, а й для забезпечення будинку гарячим водопостачанням або інших побутових потреб. Використання сонячних електростанцій дозволяє вирішувати проблему електропостачання промислових чи виробничих об’єктів.

Як сонячні батареї використовуються в побуті?

З допомогою сонячних батарей можна облаштувати:

  • Літній душ;
  • Забезпечити електрикою об’єкт, який будується і розташований далеко від ліній електромережі;
  • Створити ефективну систему водопостачання та опалення, підключивши сонячний колектор до резервуару з водою.
  • Використовувати генераторні системи, що дозволяють повністю забезпечити житловий будинок електроенергією, не використовуючи ліній електромережі.

Сонячні батареї і їх використання в побуті

Це далеко не повний перелік того, як можна використовувати сонячні батареї в побуті, які можливо придбати тут в магазині силової електротехніки «Правильне електроживлення». Щорічно можливості використання цього альтернативного джерела енергії поповнюються новими розробками та ідеями.

Регулярно з’являються новинки в світі електроніки і устаткування, що працюють виключно від енергії сонця. Так, активно використовуються ноутбуки на сонячних батареях, тонкоплівкові зарядні пристрої, мобільні та супутникові телефони, а також багато інших розробок, які часом здаються просто неймовірними. Наприклад, куртки з тонкоплівковими фотоелементами, які можуть зігрівати навіть у саму морозну погоду або ручки з підсвічуванням, які  заряджаються від сонячної енергії. Вони дозволяють писати в темряві. Ще одна цікава розробка – сумка для ноутбука з вбудованими сонячними батареями, що заряджають ноутбук.

Рюкзак з сонячною батареєю

Рюкзак з сонячною батареєю

Такі розробки, як ліхтарики з сонячними батареями, а також інші типи освітлювальних приладів давно вже активно застосовуються в садових і ландшафтних композиціях, для освітлення доріжок, територій, прилеглих до будинків, готелів та іншим закладам.

Читайте:   Солнечные электростанции: как на этом заработать

Городяни і сільські жителі в рівній мірі розцінюють перспективу покупки сонячних батарей, не дивлячись на високу вартість цього обладнання. Враховуючи постійне зростання тарифів на енергопостачання гроші, витрачені на придбання сонячних батарей і їх установку, повністю виправдають себе через десять-чотирнадцять років.One comment

  1. Володимир

    якщо шукаєте реальної вигоди, то рекомендую тільки під зелений тариф осі

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*